Logo

Elektrický Brompton a další použítí pohonu Pendix

Elektrický Brompton a další použítí pohonu Pendix
2.4.2019

Citybikes jsou výhradním distributorem německých pohonů Pendix. Nejen ze skládacích kol Brompton ale prakticky z libovolného jízdního kola lze snadno udělat špičkové elektrokolo.

Systém Pendix funguje výborně se skládacími koly Brompton. Pendix vyrábí speciálně upravenou sadu pro tato kola. Sada má přesně definovanou délku kabelu, mírně upravenou přírubu motoru a příslušenství k upevněné baterie na horní rámovou trubku. Řada zákazníků již Brompton vlastní a uvažovala nad tím, že by bylo dobré přejít na elektrokolo. S tímto pohonem se však nemusí vzdávat své oblíbené skládačky. Hmotnost kola zůstane stále více než akceptovatelná a pohon nijak neomezuje skládání kola. Zakoupit lze pochopitelně i kompletní elektrické kolo Brompton
Pendix však není určen výhradně pro Brompton ale pro libovolné jízdní kolo se standardním rámem pro středové osy BSA (Shimano), což splňuje 95% veškerých bicyklů. Nabízíme například špičková turistická kola Kolos s pohony Pendix. Tato elektrokola se díky svým vlastnostem zcela vymykají běžné nabídce elektrokol a mohou tak uspokojit klientelu se specifickými požadavky.

Video