Logo

Kolos na cestách, slova chvály a uznání

Kolos na cestách, slova chvály a uznání
11.10.2017

V tomto týdnu jsme dostali do emailové schránky zprávu od majitele kola Kolos No.4, která nás velmi potěšila. Proto ji s patřičnou hrdostí citujeme v plném znění.

V tomto týdnu jsme dostali do emailové schránky zprávu od majitele kola Kolos No.4, která nás velmi potěšila. Proto ji s patřičnou hrdostí citujeme v plném znění:

Ahoj
Právě před rokem jsem si u vás koupil nové kolo. V té době jsem už měl nějaké zkušenosti a doma karbonové kolo s čerstvě prasklým rámem. Na kole dost cestuji natěžko a tak jsem hledal odolný, spolehlivý a pohodlný, pokud možno český výrobek. Zaujal mě váš konfigurátor a uvědomuji si, že jsem si dost navymýšlel jak má kolo vypadat. Ale výsledek stál za to. Splňuje všechny požadavky na kratší i dlouhé cesty nalehko i natěžko. S čistým svědomím jej mohu pro účely cestování komukoliv doporučit. To moje kolo má najeto asi 7.000km, mnohdy v těžkém terénu, bez jediné závady. Jen je trochu odřené, ale to mu slouží spíše ke cti a dokumentuje to těžké podmínky, kterými se ctí prochází. Pro ilustraci přikládám 3 obrázky. 
Ještě jednou děkuji za kvalitní práci a přeji vám mnoho spokojených zákazníků.

                                                                                                                                                  Odkaz do konfigurátoru kola Kolos zde.