Vážení zákazníci, omlouváme se, ale prodejna v Brně je z provozních důvodů do konce ledna uzavřena. Není tedy možný osobní odběr zboží v Brně. Děkujeme za pochopení.

Skládací horská a trekingová kola Montague - výjimečná nabídka

Výjimečná nabídka - zahájení výhradního zastoupení kol skladacích kol Montague firmou Citybikes

Vážení zákazníci,

modely skládacích horských a trekingových kol Montague Paratrooper, Paratrooper PRO a Navigator jsou nyní na cestě k nám do prodejen. Na základě dohody o výhradním zastoupení kol Montague na českém a slovenském trhu si vás dovolujeme oslovit s mimořádnou nabídkou.
Chceme o těchto unikátních skládacích kolech rozšířit povědomí, a proto nabízíme od každého objednaného modelu 5 ks s mimořádnou zaváděcí cenou - 25%.

NAKUPUJTE VÝHODNĚ ZDE

Dodání kol bude na konci března 2023.  Abychom zdůraznili závaznost objednávky, požadujeme symbolickou motivační zálohu 1000,- Kč, která však bude odečtena od ceny kola při dodání. Výhodná zaváděcí cena se týká pouze 5 ks u modelů:

Celkem je cenově zvýhodněno tedy pouze 30 ks kol. 

Kdo dříve objedná, ten výhodně nakoupí. Nabídka se nebude opakovat.

Po objednání kola (on-line nebo v prodejnách) zašleme nebo předáme zákazníkům zálohovou fakturu. Její úhrada je stvrzením objednávky kola se zaváděcí cenou  - 25%.


O skládacích kolech

Skládací kola si již dávno našla svou cestu k zákazníkům. Není divu. Jsou praktická a zásadně rozšiřují možnosti rekreační a městské cyklistiky. Díky lehkosti a skladnosti je nadšení majitelé používají při cestách nejen na dovolenou vlakem, autobusem, letadlem, karavanem, osobním autem a dokonce i ultralight letadlem či vrtulníkem.
Majitelé bytů s obtížným uskladněním kol si nemohou vynachválit své skládací kolo - vždy při ruce - složené např. v předsíni. Aktivní lidé v důchodovém věku pak oceňují především možnost snadného naložení skládacího kola do auta bez nutnosti instalace speciálních nosičů a vzpírání kol na střechu vozu.
Zkrátka skládací kola jsou pro mnoho lidí velice užitečná, ale trochu míjí ten druh cyklistů, kteří by ocenili skladnost, ale zároveň potřebují plnohodnotné kolo pro své treky tedy MTB nebo trekingové kolo.
Odpovědí na tento požadavek jsou kola Montague, která jsou skládací a zároveň mají plnohodnotný rozměr kol 26", 27,5" a 28" a naprosto standardní geometrii jako běžná jízdní kola.

Montague-Paratrooper-4

Skládací kola Montague - něco málo k historii

Původním určením těchto kol byla armáda, resp. oddíly amerických výsadkářů. Ano, zadáním nebylo nic menšího než navrhnout kolo, které lze během několika vteřin složit a rozložit, má vlastnosti standarního MTB a lze s ním vyskočit z letadla! Vznikl tak model Paratrooper, který je dodnes v nabídce i s kamuflážní khaki barvou. Firma Montague následně uvolnila produkt pro civilní trhy a doplnila Paratrooper o další horské i trekingové modely pro civilní využití.

Montague-Paratrooper-in-Afghanistan


Budeme moc rádi, když využijete specielní nabídku a stanete majiteli těchto výjimečných a na našem trhu méně známých kol.

Děkujeme.
Váš tým Citybikes