Logo

Coleman Aravis 2 - lehký stan pro cyklisty

Lehký stan vhodný pro cykloturistiku WeatherTecTM poskytuje pohodlí a ochranu při vašich outdoorových aktivitách Vodní sloupec vyjadřuje schopnost tkaniny odolat tlaku vody aniž by promokla. Pokud má stan uvedený vodní sloupec například 3000 mm znamená to, že pokud bysme položili na tkaninu stanu válec s vodou do výšky 3 m, tkanina vydrží tlak vody právě do této výšky a až potom začne prosakovat. Krom deště existuje mnoho dalších vlivů, které ovlivňují vlastnosti stanu. Značka Coleman využívá najnovší technologie a přísně testuje své výrobky tak, aby zajistila vaší ochranu v jakémkoli počasí. Rip Stop - odolnost vůči natrhnutí a rozpárání Jedná sa o speciální látku s vyšší pevností a mechanickou odolností vůči natrhnutí a rozpárání. Do vláken standardní síly jsou v průběhu výroby zaplétané v pravidelných rozostupech do kříža zesílnená vlákna. Fire Retandat - bezpečnost na prvním místě Všechny přístřešky Coleman mají samozážehovou úpravu. Tato úprava potlačuje hoření tkaniny po odstranění zdroje plamene. Odlehčené duralové pruty Odlehčené duralové pruty u stanů Coleman řady Adventure jsou vyvíjené pro větší pevnost a odolnost vůči větru. Kotvící šňůry doplňují celkovou pevnost tyček a pomáhají ukotvit stan tak, aby vydržel stát i při silné bouřce anebo prudkém větru.

Čtěte více
Kód produktu: 214590
Záruka: 2 roky
Výrobce: Coleman
Do 2-3 dnů
Eshop
Do 2-3 dnů

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dnů

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 3 509
Cena bez DPH: 2 900
- +
ks
Celý popis produktu

Lehký stan vhodný pro cykloturistiku

WeatherTecTM poskytuje pohodlí a ochranu při vašich outdoorových aktivitách

Vodní sloupec vyjadřuje schopnost tkaniny odolat tlaku vody aniž by promokla. Pokud má stan uvedený vodní sloupec například 3000 mm znamená to, že pokud bysme položili na tkaninu stanu válec s vodou do výšky 3 m, tkanina vydrží tlak vody právě do této výšky a až potom začne prosakovat.

Krom deště existuje mnoho dalších vlivů, které ovlivňují vlastnosti stanu. Značka Coleman využívá najnovší technologie a přísně testuje své výrobky tak, aby zajistila vaší ochranu v jakémkoli počasí.

Rip Stop - odolnost vůči natrhnutí a rozpárání

Jedná sa o speciální látku s vyšší pevností a mechanickou odolností vůči natrhnutí a rozpárání. Do vláken standardní síly jsou v průběhu výroby zaplétané v pravidelných rozostupech do kříža zesílnená vlákna.

Fire Retandat - bezpečnost na prvním místě

Všechny přístřešky Coleman mají samozážehovou úpravu. Tato úprava potlačuje hoření tkaniny po odstranění zdroje plamene.

Odlehčené duralové pruty

Odlehčené duralové pruty u stanů Coleman řady Adventure jsou vyvíjené pro větší pevnost a odolnost vůči větru. Kotvící šňůry doplňují celkovou pevnost tyček a pomáhají ukotvit stan tak, aby vydržel stát i při silné bouřce anebo prudkém větru.

Více informací

Stan Coleman Aravis 2 - technické parametry

Vnější stan polyester 68D/210T Ripstop, 4000 mm, podlepené švy
Vnitřní stan prodyšný polyester a neprůhledná síťovina
Podlážka polyester 70D/190T, 5000 mm, přelepené švy
Konstrukce duralové tyčky 7001-T6
Rozměry zbaleného stanu 39 x 15 x 14 cm
Hmotnost 2,4 kg

 

Dotaz prodejci

Potřebujete poradit, který produkt je přesně pro Vás?
Nevíte si rady s výběrem nebo máte jakékoliv další otázky? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme.

povinné položky

Odeslat známému

Doporučili byste tento produkt svému kolegovi či známému?
Pošlete mu krátký vzkaz prostřednictvím tohoto formuláře.