Logo

Dětské kolo Beany ZERO 16 Blue

Lehké modré dětské kolo ZERO 16 od českého výrobce Beany Čas strávený s rodinou je ten nejkrásnější. Chytří rodiče vědí, že volný čas je správné spojit s fyzickou aktivitou dětí pro jejich zdravý vývoj. Jestli Vás náhodou z této idylické představy rodinného dne vytrhla myšlenka na chybějící dětské kolo Vašeho synka nebo dcerky, pak čtete si správné řádky. Řešením totiž může být toto lehké dětské kolo Beany Zero 16 v blankytně modrém zbarvení. A představa rodinného cyklovýletu se může stát skutečností.  Skvělé na tomto dětském kole je hlavně to, že je svojí geometrií, velikostí a hmotností přizpůsobené pro děti ve věku od 3 až 5 let. Nejde jen o zmenšenou repliku klasického kola pro dospělé, ale skutečné dětské kolo pro komforní cyklistiku. Rukojeti a brzdové páky jsou přizpůsobené pro malou dětskou ručku, nízký 8" rám je i pro nejmenší caparty zvládnutelný, stejně jako hmotnost 5,5 kg. Pohodlné komfortní sedlo lze snížit na výšku 40 cm od země a v zaní části pod sedlem naleznete držadlo pro pomoc s učením rovnováhy při prvních jízdách na kole. Kvalita a provedení českého výrobce Beany se v tomto modelu jednoznačně nezapře a vy tak můžete organizovat společná rodinná dobrodružství i s těmi nejmenšími.  Blankytně modrá barva oblohy působí velmi příjemně, ale není-li to právě ta správná barva, nezoufejte. Toto dětské kolo naleznete v naší nabídce i v oblíbeném limetkovém provedení nebo klasické červené barvě.

Čtěte více
Kód produktu: 279492
Záruka: 2 roky
Výrobce: Beany
na dotaz
Eshop
na dotaz

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
na dotaz

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 7 990
Cena bez DPH: 6 603
Celý popis produktu

Další nakladnění tohoto produktu očekáváme v první polovině května 2021 v případě zájmu o rezervaci nás prosím kontaktujte.

Rodinné cyklovýlety i s nejmenšími dětmi

Modré dětské kolo ZERO 16 od českého výrobce Beany

Volný čas je správné spojit s fyzickou aktivitou dětí pro jejich zdravý vývoj. Řešením může být toto lehké dětské kolo Beany Zero 16 v blankytně modrém provedení. A představa rodinného cyklovýletu se může stát skutečností. 

Skvělé na tomto dětském kole je hlavně to, že je svojí geometrií, velikostí a hmotností přizpůsobené pro děti ve věku od 3 až 5 let. Nejde jen o zmenšeninu kola pro dospělé, ale skutečné dětské kolo pro komforní cyklistiku. Rukojeti a brzdové páky jsou přizpůsobené pro malou dětskou ručku, nízký 8" rám a 16" kola jsou vhodná pro výšku 95 - 115 cm. Beany Zero 16 je i pro nejmenší caparty zvládnutelný pro svou hmotnost pouze 5,5 kg. Komfortní sedlo lze snížit na výšku 40 cm od země a v zadní části pod sedlem naleznete držadlo pro pomoc s učením rovnováhy. Kvalita a provedení českého výrobce Beany se v tomto modelu jednoznačně nezapře a Vy tak můžete organizovat společná rodinná dobrodružství i s těmi nejmenšími. 

Blankytně modrá barva oblohy působí velmi příjemně, ale není-li to právě ta správná barva, nezoufejte. Beany Zero 16 naleznete v naší nabídce i v oblíbeném limetkovém provedení nebo klasické červené barvě.

Více informací

Dětské kolo ZERO 16 od českého výrobce Beany

RÁM: Hydroformní hliníkový 6061 rám s dvakrát zeslabovanými trubkami. Velikost rámu: 8"
VIDLICE: Beany alloy 6061
KAZETA: 16T, 1 rychlostní
KLIKY A PŘEVODNÍK: Prowheel alloy 6061, 92 mm, 25 T
ŘETĚZ: Hebie
HLAVOVÉ SLOŽENÍ: Feimin
PŘEDSTAVEC: Solely.jr alloy
ŘIDÍTKA: Solely.jr alloy
BRZDA PŘEDNÍ: V-brake Power alloy
BRZDA ZADNÍ: V-brake Power alloy
BRZDOVÉ PÁKY: Power 2 prstové
NÁBOJ PŘEDNÍ: Solon alloy 16H
NÁBOJ ZADNÍ: Solon alloy 16H
RÁFEK: Solely.jr alloy
PLÁŠTĚ: Innova 16 x 1,5
SEDLOVÁ TRUBKA: Solely.jr alloy
SEDLO: Beany
VÁHA: 5,50 kg

Dotaz prodejci

Potřebujete poradit, který produkt je přesně pro Vás?
Nevíte si rady s výběrem nebo máte jakékoliv další otázky? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme.

povinné položky

Odeslat známému

Doporučili byste tento produkt svému kolegovi či známému?
Pošlete mu krátký vzkaz prostřednictvím tohoto formuláře.

Doporučené produkty

Houkačka na kolo
Tip
Do 2-3 dnů
89
74 bez DPH

Bezpečnostní reflexní páska
Do 2-3 dnů
45
37 bez DPH