Nalezeno 3 položek
  • strana 1/1
Kontakty

tel: +420 234 139 444

info@citybikes.cz

Kde nás najdete?

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole
 

Kdy máme otevřeno?
po – pá: 10.00 –19.00
so: 10:00 - 15:00
ne: zavřeno


Elektrokolo Kolos No3, 26", růžová (36V/10Ah)

S možností konfigurace!

48 162 Kč

Zakázková výroba do 3 týdnů

Toptrans – velká zásilka

Elektrokolo Kolos No3, 26", červená (36V/10Ah)

S možností konfigurace!

30 913 Kč

Zakázková výroba do 3 týdnů

Toptrans – velká zásilka

Elektrokolo Kolos No3, 28", béžová (36V/10Ah)

S možností konfigurace!

36 002 Kč

Zakázková výroba do 3 týdnů

Se společností Toptrans zdarma

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

  • strana 1/1

Elektrokola Kolos – konfigurovatelné potěšení z jízdy!

Proč si pořídit elektrokolo Kolos?

Elektrokola či elektrická kola jako taková jsou kola, která jsou doplněna o baterii a motor a umožňují svým jezdcům požitek z jízdy v každém věku a v každém terénu. Elektrokolo je totiž jako by někdo přišlapával do šlapek a byl takovým cyklistickým větrem do plachet. A proč sáhnout právě po kolech Kolos? Jedná se totiž o revoluční druh kvalitních elektrokol, která si můžete on-line navrhnout sami dle vlastních představ. Pro obecné rady jak si vybrat elektrokolo radíme pročíst si tipy na stránce o elektrokolech.

Konfigurovatelná elektrokola Kolos – elektrokola na míru!

Celý princip je jednoduchý, základní jsou tři prodejní typy, které ale vůbec nejsou konečná. V on-line konfigurátoru si totiž můžete jednoduše v několika krocích vytvořit celé kolo od píky. Různé barvy, doplňky a vybavení, vše záleží jen na vašich přáních a preferencích. Základem je vždy stejný hliníkový rám ze slitiny, který je díky svému prohnutí typický pro svůj snadný nástup.

Náboje jsou zde využity zadní Shimano Alivio či přední motor 8 FUN, přičemž o zbytek výbavy se stará taktéž společnost Shimano proslulá svou kvalitou – dodala přehazovačky i kazety a řetěz.

Elektrokola s předním motorem Kolos – dámská i pánská varianta

Základní variantou motoru v konfigurátoru je motor v předním kole 8 FUN 250 – 310 W, který umožňuje možnost nastavení výpomoci na třech úrovních. Jedná se o kvalitní motor, který poskytne vašemu elektrokolu skvělý základ.

Elektrokola se středovým pohonem Kolos

Jednou z variant, kterou si můžete v on-line konfigurátoru vytvořit, jsou elektrokola se středovým motorem. Využit je zde přední motor 8 FUN 250 – 310W, který je bezkartáčový a dosáhne maximální rychlosti až 40 km/h. Středový motor je obecně považován za efektivnější variantu, kdy je zvyšován dojezd elektrokola a je šetřena energie.