Elektrokolo Apache Wakan Grand MX 19"

  • Se společností Toptrans zdarma
  • 7 Stupňů řazení
  • Záruka:2 roky
  • Pohon MaxDrive   
  • Dostupnost: přijímáme předběžné objednávky

Vaše cena s DPH 47 990 Kč

x

Se středovým pohonem MaxDrive

Městské elektrokolo Apache Wakan Grand MX sportovně osazené se silným středovým motorem Bafang MaxDrive 
 

Apache Wakan Grand MX je elektrokolo do města, ale i na výlety za město a to i jedná-li se kopcovitější krajinu. Systém středového pohonu Bafang MaxDrive zajistí, že se příliš nezapotíte, jelikož vám se šlapáním pomůže. Jízdní kolo s motorem je bezkonkurenčně nejrychlejším a nejekologičtějším dopravním prostředkem ve víru města. Česká značka Apache je navíc i zárukou kvality, tak proč tomuto elektrokolu nedát šanci?

Základem je lehký 19" hliníkový rám, který je bohatě osazen. Například vidlice SR Suntour CR 8V společne s odpruženou podsedlovou trubkou Spectro zaručí pohodlnou jízdu i po tereních cestách. Dále na tomto elektrokole nalezneme dvojici válečkových brzd Shimano C3010, sedmirychlostní řazení Shimano Nexus Revo s přehazovačkou v náboji, díky kterému budete mít svižné přehazování rychlostí bez sebemenšího zasekávání. Nemůžou chybět ani tak užitečné věci jako je stojánek, blatníky, zvonek či osvětlení, díky kterému budete vidět na cestu i po setmění. 

Co by to bylo za elektrokolo, kdyby chyběl elektromotor s baterií. Výkonný středový pohon Bafang MaxDrive 250W, prověřovaný každým dnem tisíci cyklisty po celém světě, vyniká svou efektivní spotřebou energie, čímž do značné míry prodlužuje dojezd tohoto elektrokola, který činní až 110 km. Efektivita systému zpočívá ve snímání síly (tlaku) v pedálech kola, atak více pomáhá v kopcích a tam, kde to cyklista skutečně potřebuje, než při jízdě po rovinách či z kopce, kde šetří elektrickou energii v baterii. Moderní páteřová baterie LG Li-Ion s kapacitou 13Ah (468Wh) je umístěná za sedlovou trubkou, čímž se zlepšují jízdní vlastnosti a výrazně usnadňuje manipulaci kola. Výkon kola můžete regulovat pomocí barevného TFT displaye s USB konektorem pro dobíjení mobilních zařízení. 

Přijďte si elektrokolo Apache Wakan Grand MX vyzkoušet do jedné z našich prodejen Citybikes, těšíme se na Vás! 

Elektrokolo Apache Wakan Grand MX - technické parametry

 

Použití Městské elektrokolo  Rám Alloy 6061
Převody

Převody: 1x7 rychlostí

Řazení: Shimano Nexus Revo

Řetěz: KMC Z410A

Barva šedo-stříbrná
Brzdy Shimano bubnová C3010 Pneumatiky Schwalbe Energizer Plus 622-42
Ráfky Apache double wall Náboj

Přední: Shimano

Zadní: Shimano Nexus 7 speed

Sedlovka, sedlo

Sedlovka: Spec (27,2 / 350 mm, odpružená)

Sedlo: Velo Lady (kožené)

Řídítka

Řídítka Riser 640 mm

Představec: nastavitelný 105 mm

Vidlice SR Suntour CR8V Kliky 44T
Baterie LG 36 V / 13 Ah (468 Wh) Li-Ion Motor Bafang MaxDrive 250W
Dojezd 60 - 110 km Hmotnost 23,4 kg (včetně baterie)
Display TFT Colour Kazeta Shimano Nexus 16 T
Velikost rámu / Velikost kol 19" / 28" Příslušenství Nosič (max. 25kg), stojánek (středový boční), blatníky, osvětlení (LED), zvonek, kryt řetezu

 

Nákupní košík
Odeslat dotaz prodavači