• Home
  • Novinky
  • Půjčíme vám cestovatelské kolo Kolos na vaší cestu

Půjčíme vám cestovatelské kolo Kolos na vaší cestu

Plánujete dovolenou na kole? Chystáte se na víkendovou cestu, týdenní cestu nebo i delší? Projezdit na kole Šumavu, objet celou ČR nebo přejet na kole kus Evropy?

Půjčíme vám na cestu vybavené turistické kolo Kolos!

Loňská akce "Kolos na cestu" zaujala mnoho příznivců cyklocestování a turistická kola Kolos vyrazila na cesty do Holandska, Rakouska, Itálie či Německa, projela Pobaltí nebo spoustu krásných míst v Čechách a na Moravě, od Šumavy až po Beskydy.

Proto i v letošním roce jsou pro vás kola Kolos připraveny - šest kol, pánský a dámský model ve všech velikostech, osazené nosiči XLC a brašnami Ortlieb. Máte možnost vyzkoušet špičku v oblasti cykloturistického vybavení.

Chceme, aby kola dostala pořádně do těla. Pokud pojedete 100km - skvěle, pokud pojdete 500km,  1000km či více - tím lépe. Žádné velké pauzírování, ať kola skutečně zaberou. Právě na to jsou stavěny, dlouhé cesty "na těžko", to je jejich živel. Špičkový odlehčený ocelový rám s proměnnou tloušťkou stěn trubek je pevný a trvanlivý. Ocel (narozdíl od hliníku) lépe absorbuje vibrace a pro náročnější cykloturistiku se tak stává moderním standardem.

Kola budou připravena v prodejně Citybikes na nám. Svatopluka Čecha 3 v Praze od 18.4.2017 do 31.10.2017, po domluvě též v prodejně Citybikes v Brně (Galerie SFINX, Hrnčířská6).

Blíže o modelech: pánské turistické kolo a dámské turistické kolo. Zvolená konfigurace kola je k nahlédnutí zde (analogická bude i pro dámskou variantu). Cyklobrašny budou k dispozici buď Ortlieb Roller City (přední, zadní a řídítkové) nebo expediční brašny Sport Arsenal.

A co za to? Nějakou tu fotku či video s Kolosem a příspěvek o vaší cestě, které nasdílíme / použijeme na našem FB nebo našich webových stránkách.

Napište nám na info@citybikes.cz a rezervujte si kolo v požadované velikosti rámu na vámi vybraný termín. Čím dříve, tím bude větší šance, že bude pro Vás vybrané kolo k dispozici.

A vám již nezbývá než naplánovat kam vyrazit. Přejeme šťastnou cestu!