Logo

O nás

V co věříme?

Věříme v čistá zelená města, kde doprava za prací, do školy, za nákupy či za zábavou neznečišťuje vzduch, který dýcháme.

Věříme v pohyb, který je přirozený a samozřejmý, který je běžnou součástí každodenního života člověka ve městě.

Věříme ve svobodu, v  rozhodnutí o vlastní cestě, neomezené jízdním řádem či hustotou provozu.

Věříme v eleganci pohybu na jízdním kole.
 

Co děláme?

Společnost Citybikes, s.r.o. vznikla v březnu 2006 jako první specializovaný obchod s vybavením pro městskou cyklistiku. Společnost provozuje e-shop, kamennou prodejnu v Praze Vršovicích a Brně Králově Poli. 
V našem sortimentu nyní najdete městská kola, skládací kola, elektrokola i jízdní kola v retro stylu, dále pak veškeré doplňkové vybavení jako jsou cyklosedačky, helmy, blikačky, brašny, košíky, cyklozámky a mnohé další doplňky. Snažíme se uspokojit individuální potřeby našich zákazníků a nabídku zboží i služeb neustále vylepšujeme.

Našim zákazníkům rádi poradíme s výběrem vhodného kola z hlediska vkusu, zamýšleného používání, tělesných proporcí, věku a fyzické výkonnosti. Poskytujeme servis jízdních kol a elektrokol, zabýváme se repasemi starších bicyklů. Naší specialitou jsou opravy a údržba nábojových převodovek SRAM, Shimano a Sturmey Archer. Velmi vyhledávanou službou je i přestavba na elektrokolo, díky které vaše stávající jízdní kolo předěláme na elektrokolo pomocí elektrifikační sady .
Součástí naší nabídky jsou i kola vlastní značky a výroby Kolos®, které lze sestavovat podle přání zákazníka formou on - line konfigurátoru jízdních kol


Společnost Citybikes napomáhá rozvoji městské cyklistiky formou propagace a osvěty, ale i podporou aktivit společností propagujících městskou cyklistiku. Ta vyústila ve strategickou spolupráci s občanským sdružením Auto*Mat.

Jsme hrdí na to, že se naše společnost stala nesmazatelnou součástí rozvoje městské cyklistiky v České republice.