Logo

Partneři a inspirace

Auto*mat

Sdružení Auto*Mat prosazuje lepší prostředí pro kvalitní život ve městě. Podporují veřejnou, pěší a cyklistickou dopravu i rozumné používání aut. Parta nadšenců, kteří přispívají k proměně ulic a našeho veřejného prostoru.

Prahou na kole

Prahou na kole je informačním i asistenčním centrem všem, kdo se pohybují po Praze na kole nebo by s tím chtěli začít.

Nadace partnerství

Nadaci Partnerství pomáhá lidem pečovat o životní prostředí. Mezi základní témata nadace patří mj. veřejná prostranství, zklidňování dopravy a bezpečné cesty do škol, zeleň ve městě a v krajině, obnovitelné zdroje energie, šetrná turistika, cyklistika a pěší doprava atd.

Prague Cycle Chic.

Inspirace pro všechny kdo chtějí na kole vypadat elegantně a chic!

Poski

Kreativní web design, chytré e-shopy, realitní software. Poski.com se perfektně, rychle a spolehlivě starají o fungování našeho webu a e-shopu.

Advokátní kancelář Staňkovský

Špičková advokátní kancelář. Profesionálně se stará o chod naší firmy z právní stránky.

Restaurace Pod Lipami

Kuchyně jako od maminky. Na kuchařské umění v této restauraci nedáme dopustit. Doporučujeme vždy vynikající polední menu, výbornou kávu a skvělé pivo.

Centrum pro volný čas - Na Fialce

Když se potřebujete odreagovat, zasportovat si nebo vyrazit za kulturou nebo i dobrým jídlem a kávou nejlepší v širokém okolí. Multifunkční objekt v krásném městě nedaleko Prahy.

R3Group - správa nemovitostí

R3Group je nejen profesionální správce nemovitostí, ale je to i ukázkový cyklozaměstnavatel. Zaměstnanecký tým, nadšení cyklisté, mohou využívat služební bicykly i vynikající zázemí společnosti pro každodenní cyklodopravu.

Pelotony

Pelotony

Cyklistický eshop, který má ve své nabídce více než 25 tisíc produktů jako kola, elektrokola, doplňky a různé komponenty.

Kolos - retro kola, turistická kola, skládací kola

Kolos bikes

Kvalitní retro, turistické a skládací kola české výroby. Vytvořte si své kolo pomocí online konfigurátoru. Na základě vaší objednávky vám kolo na zakázku vyrobíme.

Electrokit - přestavba na elektrokolo

Electrokit - přestavba na elektrokolo

Vytvořte si ze svého kola elektrokolo. Přestavba na elektrokolo je jednoduchá a často levnější a efektivnější varianta jak si pořídit kvalitní elektrokolo.