Logo

Brašna na kolo New Looxs Varo Messenger

Do práce na kole! Brašna na kolo a stylová taška přes rameno v jednom    Cyklistická brašna Varo Messenger renomované holandské značky New Looxs je ideální doplněk pro dojíždění do školy, do práce, nebo jen tak po městě. Je vyrobena z voděodolného polyesteru v decentní šedé barvě a má hned několik reflexních prvků. Vaše věci v ní budou v naprostém bezpečí, přední kapsa se uzavírá na zip s izolací proti vodě, velká kapsa je ukryta pod vrstvou látky a zipem. Taška se zapíná otočným plastovým mechanismem, který se sám rozhodně nerozepne. V hlavním prostoru je zvláštní polstrovaná kapsa na notebook. Na nosič se cyklobrašna Varo Messenger zavěšuje ze strany pomocí dvou robustních háků s pojistkou. Poté, co tašku sundáte z kola, háčky skryjete do zvláštní kapsičky a z Vara máte kvalitní a decentní tašku vhodnou pro každého gentlemana do práce, do školy i jinam.

Čtěte více
Kód produktu: 178356
Záruka: 2 roky
Výrobce: New Looxs
nedostupné
Eshop
nedostupné

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
nedostupné

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 1 536
Cena bez DPH: 1 269
Tento produkt byl vyřazen z naší nabídky a již není možné jej u nás koupit.
Celý popis produktu

Do práce na kole!


Brašna na kolo a stylová taška přes rameno v jednom 
 

Cyklistická brašna Varo Messenger renomované holandské značky New Looxs je ideální doplněk pro dojíždění do školy, do práce, nebo jen tak po městě. Je vyrobena z voděodolného polyesteru v decentní šedé barvě a má hned několik reflexních prvků.

Vaše věci v ní budou v naprostém bezpečí, přední kapsa se uzavírá na zip s izolací proti vodě, velká kapsa je ukryta pod vrstvou látky a zipem. Taška se zapíná otočným plastovým mechanismem, který se sám rozhodně nerozepne. V hlavním prostoru je zvláštní polstrovaná kapsa na notebook.

Na nosič se cyklobrašna Varo Messenger zavěšuje ze strany pomocí dvou robustních háků s pojistkou. Poté, co tašku sundáte z kola, háčky skryjete do zvláštní kapsičky a z Vara máte kvalitní a decentní tašku vhodnou pro každého gentlemana do práce, do školy i jinam.

Více informací

Taška na kolo New Looxs Varo Messenger
 

Rozměry 38×30×14  cm
Objem 16 l
Dostupné barvy šedá
Materiál voděodolný polyester 

 

Dotaz prodejci

Potřebujete poradit, který produkt je přesně pro Vás?
Nevíte si rady s výběrem nebo máte jakékoliv další otázky? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme.

povinné položky

Odeslat známému

Doporučili byste tento produkt svému kolegovi či známému?
Pošlete mu krátký vzkaz prostřednictvím tohoto formuláře.