Logo

Cyklocomputer Sigma BC 12.12 ATS

Tachometr na kolo vhodný pro každodenní používání. Cyklo počítače stále patří mezi velmi spolehlivé a přesné zařízení. Množství cyklistů si neumí představit svou jízdu bez tohoto přidaného komfortu. Tento model je vybaven řadou užitečných funkcí jako aktuální, průměrná a maximální rychlost, denní kilometry, či teplota. Zajímavou funkcí je úspora paliva během jízdy, která ukáže kolik paliva jste ušetřili oproti jízdě autem. Cyklopočítač Sigma BC 12.12 ATS má 12 funkcí - aktuální, průměrná a maximální rychlost, porovnání aktuální a průměrné rychlosti, denní kilometry, doba jízdy, počítadlo jednotlivých jízd a časových úseků s manuálním zastavením / spuštěním, hodiny, celkové kilometry, celková doba jízdy, aktuální teplota.  Cyklo computer mluví 7 jazyky, zobrazuje stav baterie v přijímači, i vysílači (v obou jsou baterie CR 2032). Záložní napájení je užitečné při výměně baterie díky čemuž nepřijdete o své údaje.

Čtěte více
Kód produktu: 815142
Záruka: 2 roky
Výrobce: Sigma
Do 2-3 dnů
Eshop
Do 2-3 dnů

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dnů

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 1 195
Cena bez DPH: 988
- +
ks
Celý popis produktu

Královský bezdrátový cyklopočítač 

Tachometr na kolo vhodný pro každodenní používání. Cyklo počítače stále patří mezi velmi spolehlivé a přesné zařízení. Množství cyklistů si neumí představit svou jízdu bez tohoto přidaného komfortu. Tento model je vybaven řadou užitečných funkcí jako aktuální, průměrná a maximální rychlost, denní kilometry, či teplota. Zajímavou funkcí je úspora paliva během jízdy, která ukáže kolik paliva jste ušetřili oproti jízdě autem.

Cyklopočítač Sigma BC 12.12 ATS má 12 funkcí - aktuální, průměrná a maximální rychlost, porovnání aktuální a průměrné rychlosti, denní kilometry, doba jízdy, počítadlo jednotlivých jízd a časových úseků s manuálním zastavením / spuštěním, hodiny, celkové kilometry, celková doba jízdy, aktuální teplota. 

Cyklo computer mluví 7 jazyky, zobrazuje stav baterie v přijímači, i vysílači (v obou jsou baterie CR 2032). Záložní napájení je užitečné při výměně baterie díky čemuž nepřijdete o své údaje.

Dotaz prodejci

Potřebujete poradit, který produkt je přesně pro Vás?
Nevíte si rady s výběrem nebo máte jakékoliv další otázky? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme.

povinné položky

Odeslat známému

Doporučili byste tento produkt svému kolegovi či známému?
Pošlete mu krátký vzkaz prostřednictvím tohoto formuláře.