Městské kolo v retro stylu Kolos No.1, 28", pink

novinka
  • Se společností Toptrans zdarma
  • 3 Stupňů řazení
  • Záruka:2 roky
  • S možností konfigurace!   
  • Dostupnost: zakázková výroba do 3 týdnů

Vaše cena s DPH 18 235 Kč

x

Sestavte si originální kolo na míru a on-line! 

Městské retro kolo Kolos No.1 s průměrem kol 28" v růžové barvě 
 

Líbí se Vám toto nabízené kolo, ale chybí vám něco ve specifikaci? Chcete luxusnější model nebo naopak chcete ušetřit? Netrefili jsme se do vašeho vkusu a chcete jinou barvu? Není nic snažšího. Dotvořte kolo v  on-line konfigurátoru podle vašich představ a pokračujte v objednávce na stránkách konfigurátoru.

Kola Kolos jsou kvalitní české výrobky naší vlastní značky, které využívají prověřenou technologii klasických kol a moderní komponenty světových producentů, firem Shimano, Humpert, Schwalbe a další.
Po bezmála devítileté zkušenosti s prodejem městských kol dáváme možnost zakázkové výroby nejenom přímým zákazníkům našeho kamenného obchodu, ale i zákazníkům vzdálenějším prostřednictvím on-line objednávky v konfigurátoru městských kol Kolos. Možnost výběru barvy, počtu převodů, typů brzd, typů sedel - veškeré tyto benefity, které dosud měli možnost využívat zákazníci pouze v rámci přímé konzultace u nás v prodejně, jsou nyní k dispozici i vám. 

Kolo můžete objednat tak, jak je, přímo prostřednictvím tohoto e shopu (dokončením objednávky) nebo ho podrobte libovolným proměnám a dokončete objednávku na stránkách konfigurátoru.

 


Městské retro kolo Kolos No. 1 28" pink  – technické parametry
 

Vlastnosti Městské kolo v retro stylu s možností konfigurace Rám Ocel, pájený do mufen, výška 53 cm , vhodné pro postavy vysoké nad 170 cm.
Převodovka Shimano Inter Nexus 3 Barva Růžová
Brzdy přední brzdy V brake, zadní protišlapná Pneumatiky 28"/1,5", reflexní pruh, protiprůrazová ochrana Schwalbe Road Cruiser, 42-622
Ráfky Hliníkové s dvojitou stěnou Remerx Paprsky Nerez, 2 mm
Osvětlení Nábojové dynamo Shimano i zadní LED, zadní s funkcí stand light. Další výbava Kryt řetězu, nosič, blatníky, stojánek, zvonek, sedlo a gripy kožené Kolos, stojánek, gumičkový výplet zadního blatníku, rámový zámek, nosič, koš na nosič ratan.

 

Nákupní košík
Odeslat dotaz prodavači