Stylové městské kolo v Kolos No.2, 56 cm, blue

novinka
  • Se společností Toptrans zdarma
  • 3 Stupňů řazení
  • Záruka:2 roky
  • S možností konfigurace!   
  • Dostupnost: zakázková výroba do 3 týdnů

Vaše cena s DPH 15 545 Kč

x

Dejte kolu individuální podobu!

Městské kolo Kolos No.2 s výškou rámu 56 cm" v bledě modré


Jízdní kolo Kolos No. 2 lze vyrobit v nesčetných variantách. Záleží jenom na vás, jakou zvolíte podobu a cenu kola.  Může být zcela "holé" a la single speed nebo plně vybavené se sedmirychlostním nábojem a kompletně osazené blatníky. Chcete jednoduché nebo luxusní plně vybavené kolo? Je to jen věc vaší volby. Dotvořte kolo v  on-line konfigurátoru podle vašich představ a pokračujte v objednávce na stránkách konfigurátoru.

Kola Kolos jsou kvalitní české výrobky naší vlastní značky, které využívají prověřenou technologii klasických kol a moderní komponenty světových producentů jako jsou firmy Shimano, Humpert, Schwalbe a další.
Po mnohaleté zkušenosti s prodejem městských kol dáváme možnost zakázkové výroby nejenom přímým zákazníkům našeho kamenného obchodu, ale i zákazníkům vzdálenějším prostřednictvím on-line objednávky v konfigurátoru městských kol Kolos. Možnost výběru barvy, počtu převodů, typů brzd, typů sedel - veškeré tyto benefity, které dosud měli možnost využívat zákazníci pouze v rámci přímé konzultace u nás v prodejně, jsou nyní k dispozici i vám.

Kolo můžete objednat tak, jak je přímo prostřednictvím tohoto e shopu (dokončením objednávky) nebo ho podrobte libovolným proměnám a dokončete objednávku ma stránkách konfigurátoru.


Městské retro kolo Kolos No. 2 56 cm blue  – technické parametry
 

Vlastnosti Městské kolo v retro stylu s možností konfigurace Rám Ocel, pájený do mufen, výška 56 cm , vhodné pro postavy vysoké nad 185 cm.
Převodovka Shimano Inter Nexus 3 Barva Bledě modrá
Brzdy přední Shimano válečková, zadní protišlapná Pneumatiky 28"/1,5", reflexní pruh, protiprůrazová ochrana Schwalbe Road Cruiser, 42-622
Ráfky Hliníkové s dvojitou stěnou Remerx Paprsky Nerez, 2 mm
Osvětlení Bez osvětlení Další výbava Stojánek, zvonek, blatníky, nosič

 

Nákupní košík
Odeslat dotaz prodavači