Pánské retro kolo Kolos No 2, 56cm, black

doporučujeme
  • Se společností Toptrans do 3 dnů zdarma
  • 7 Stupňů řazení
  • Záruka:2 roky
  • S možností konfigurace!   
  • Dostupnost: zakázková výroba do 3 týdnů

Vaše cena s DPH 17 902 Kč

x

Cityman style!

Elegantní stylové pánské kolo Kolos No2 
 

Vytvořte si stylové pánské jízdní kolo v online konfigurátoru Kolos. Kola Kolos jsou kvalitní kola české výroby, které využívají prověřenou technologii klasických kol a moderní komponenty světových producentů jako jsou firmy Shimano, Humpert, Schwalbe a další. Po mnohaleté zkušenosti s prodejem městských kol dáváme možnost zakázkové výroby nejenom přímým zákazníkům našeho kamenného obchodu, ale i zákazníkům vzdálenějším prostřednictvím on-line objednávky v konfigurátoru městských kol Kolos. Můžete si vybrat barvu, počet převodů, typ brzd, typ sedla.

Tato konfigurace představuje kolo s rámem ve velikosti 56cm osazené 7 stupňovou převodovkou Shimano Inter Nexus, blatníky, koženým sedlem a gripy, s osvětlením bateriovým retro světlem aj. Dotvořte si kolo v  on-line konfigurátoru podle vašich představ a pokračujte v objednávce na stránkách konfigurátoru.

Vaše kolo po vlastní konfiguraci bude vyrobeno na zakázku přímo pro vás. Výroby trvá cca. 2-3 týdny.

 

Elegantní pánské retrokolo Kolos No2 56cm černé - technické parametry 
 

Vlastnosti Městské kolo v retro stylu s možností konfigurace Rám Ocel, pájený do mufen, výška 56 cm , vhodné pro postavy vysoké nad 185 cm.
Převodovka sedmirychlostní převodovka Shimano Nexus Inter 7 Barva černá
Brzdy přední V brake, zadní protišlapná Pneumatiky 28"/1,5", reflexní pruh, protiprůrazová ochrana Schwalbe Road Cruiser, 42-622, hnědá
Ráfky Hliníkové s dvojitou stěnou Remerx Paprsky Nerez, 2 mm
Osvětlení Přední zadní bateriové, retro Další výbava kožené sedlo a rukojeti, stojánek, zvonek, blatníky, kryt řetězu, rámový zámek

 

Nákupní košík
Odeslat dotaz prodavači