Elegantní městské kolo Kolos No.2, 56 cm blue

novinka
  • Se společností Toptrans zdarma
  • 1 Stupňů řazení
  • Záruka:3 roky
  • S možností konfigurace!   
  • Dostupnost: zakázková výroba do 3 týdnů

Vaše cena s DPH 11 862 Kč

x

Kolos je věcí vaší volby

Městské kolo Kolos No.2 s výškou rámu 56 cm" v tmavě modré barvě

 

Rozhodnutí je pouze na vás. Má být šedé, modré nebo zelené? Bude mít jednu nebo sedm rychlostí? Sedlo z pravé kůže nebo z elastomeru?  Vytvořte si kolo podle svých představ formou  on-line konfigurátoru. Je to jenom na Vás, na vašem rozpočtu a na vašich konkrétních potřebách a vkusu.

Kola Kolos jsou kvalitní české výrobky naší vlastní značky, které využívají prověřenou technologii klasických kol a moderní komponenty světových producentů jako jsou firmy Shimano, Humpert, Schwalbe a další.
Po mnohaleté zkušenosti s prodejem městských kol dáváme možnost zakázkové výroby nejenom přímým zákazníkům našeho kamenného obchodu, ale i zákazníkům vzdálenějším prostřednictvím on-line objednávky v konfigurátoru městských kol Kolos. Možnost výběru barvy, počtu převodů, typů brzd, typů sedel - veškeré tyto benefity, které dosud měli možnost využívat zákazníci pouze v rámci přímé konzultace u nás v prodejně, jsou nyní k dispozici i vám.

Kolo můžete objednat tak, jak je přímo prostřednictvím tohoto e shopu (dokončením objednávky) nebo ho podrobte libovolným proměnám a dokončete objednávku na stránkách konfigurátoru.

Městské retro kolo Kolos No. 2 56 cm modré – technické parametry
 

Vlastnosti Městské kolo v retro stylu s možností konfigurace Rám Ocel, pájený do mufen, výška 56 cm , vhodné pro postavy vysoké nad 185 cm.
Převodovka Velosteel 1 rychlost Barva modrá
Brzdy přední V brake, zadní protišlapná Pneumatiky 28"/1,5", reflexní pruh, protiprůrazová ochrana Schwalbe Road Cruiser, 42-622
Ráfky Hliníkové s dvojitou stěnou Remerx Paprsky Nerez, 2 mm
Osvětlení bez osvětlení Další výbava Stojánek, zvonek
 

 

Nákupní košík
Odeslat dotaz prodavači