Logo
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky nebo e‑mailem

Služby

Služby

Cykloservis, servis elektrokol, zakázková výroba kol Kolos a další služby

Kvalifikovaný servis jízdních kol. Certifikace Bosch - diagnostika a servis elektrokol s pohony Bosch. Diagnostika a servis elektrokol s pohony Bafang a Pendix. Údržbu a servis elektrických koloběžek Xiaomi. Opravy a repase baterií elektrokol.
Zakázková výroba jízdních kol vlastní značky Kolos.
 

Čtěte více

Servis jízdních kol

Cykloservis jízdních kol (trekingová, krosová, horská, gravel bikes, silniční, městská) v prodejnách Citybikes Praha a Brno. Oprava defektů pneumatik, výměna opotřebitelných částí (brzdové špalky, destičky, kotouče, lanka, bowdeny, kazety, řetězy, pedály atd.) Seřizování mechnických i hydraulických brzd. Seřizování klasických přesmykačů (přehazovaček) i nábojových převodovek. Centrování kol, doplnění prasklých paprsků, kompletní zapletení kol, krácení paprsků na míru a válcování závitů (prům. drátu 2 mm i 2,3 mm). Oprava klik vložkováním pedálového závitu. Odvoz a doručování servisovaných kol dodávkou v Praze 10 a okolí.

Servis elektrokol

Servis elektrokol Apache, Crussis, Leader Fox, Gepida a dalších kol s pohony Bafang, Bosch a Pendix. Certifikace Bosch. Diagnostika a oprava jak mechanických tak elektrických částí elektrokola. Odvoz a doručování servisovaných elektrokol dodávkou v Praze 10 a okolí.

Repase a opravy baterií elektrokol

Diagnostika, servis a repase libovolných baterií na elektrokolo typu Li-ION. Při ztrátě funkce, poklesu kapacity či jiném nestandardním chování provedeme diagnostiku a návrh řešení. Opravy pojistek, výměna BMS, repase článků. V závislosti na velikosti chasis a kapacitě baterie volíme značkové články LG, Samsung nebo Panasonic. Při repasi možnost zvýšení stávající kapacity baterie. Záruka 2 roky.

Servis elektrických koloběžek Xiaomi

Výměna duší a pneumatik, utahování vůle hlavového složení a skládacího kloubu, seřízení kotoučové brzdy, výměna blatníků a světel a dalších dílů. Ihned dostupné náhradní díly na elektrické koloběžky Xiaomi. Odvoz a doručování servisovaných elektrických koloběžek dodávkou v Praze 10 a okolí.

Přestavba na elektrokolo

Přestavby na elektrokolo provádíme již od roku 2008 a máme za sebou stovky aplikací. Kromě typických instalací na horské nebo krosové kolo, instalujeme sady na městská kola, tříkolky pro seniory, skládací kola Brompton, skládací kola Tern, skládací kola Montague, jízdní kola v retrostylu. Přestavby na elektrokolo provádíme pomocí německé sady Pendix nebo pomocí sad Electrokit (pohony Bafang). Vhodnou sadu Bafang lze snadno vybrat pomocí konfigurátoru přestaveb na elektrokolo. Odvoz a doručování přestavovaných kol dodávkou v Praze 10 a okolí.

Testování a půjčování jízdních kol

Před koupí kola, elektrokola skládačky či koloběžky nabízíme možnost důkladného vyzkoušení v reálných podmínkách. U klíčových modelů turistických kol Kolos, retrokol Kolos, skládacích kol, elektrokol a koloběžek nabízíme možnost testování - zapůjčení. Je retro kolo pohodlné? Je turistické kolo odolné a dokáži si všechno zabalit? Vejde se mi skládačka do kufru vozu? Je pro mě koloběžka to pravé? Najděte odpověď ještě před nákupem v prodejnách Citybikes.

Zakázková výroba jízdních kol

Vyrábíme jízdní kola s indiviuální konfigurací značky Kolos.  Poskytujeme konzultace, zpracováváme nabídky. V případě objednávek 100 a vice ks lze realizovat výrobu jízdních kol či elektrokol libovolného typu a s libovolným osazením.

Renovace starých a historických bicyklů

Provádíme kompletní renovace starých a historických jízdních kol. Nabízíme odstrojení kola, pískování rámů, lakování rámů (výběr barev dle vzorníku RAL), zaplétání vícerychlostních nábojových převodovek, zaplétání nábojových dynam, specifikace atypických rozměrů pneumatik, jejich objednání a instalace. Výměna kožených sedel a rukojetí, instalace světel, košíků a podobně. Pozor, tuto službu můžeme odmítnout z důvodu vytížení kapacity dílny. Preferujeme zimní měsíce.