Logo
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky nebo e‑mailem

Skládací kola Kolos

Skládací kola Kolos

Skládací kola či skládačky s možností vlastní konfigurace mnoha parametrů technických i designových. Vytvořte si své originální skládací kolo online a my Vám ho vyrobíme.

Čtěte více

Skládací kola Kolos – kola na míru!

Rádi byste si pořídili skládací kolo, ale z nějakého důvodu vám nevyhovuje běžná nabídka kol na trhu? Chcete jezdit na jedinečném kousku, který nebude mít nikdo jiný? Máte oblíbenou specifickou barvu, kterou nikde nedokážete najít? Odpovědí na všechny tyto otázky je Kolos. Kola Kolos vyrábíme na zákazku podle přání našich zákazníků. V našem jednoduchém on-line konfigurátoru si v průběhu několika minut v 12 krocích poskládáte svůj vysněný bicykl, který vám následně v průběhu 3 týdnů vyrobíme.

Skládací kola Kolos staví na našich dlouholetých zkušenostech s prodejem  skládacích kol a s výrobou jízdních kol. Používáme ověřené, špičkové komponenty výrobců jako je např. Shimano, Humpert anebo Herrmans. Své kolo můžete mít v libovolné barvě (podle vzorkovníku RAL). Na 20" kolech budete mít obuté pneumatiky Rubena nebo Schwalbe, zvolíte si typ přehazovačky a brzd, anebo si vyberete příslušenství jako blatníky, stojan anebo transportní obal, ve ktorém se bude vaše nová skládačka snadno přenášet. Vše záleží jen na Vašich preferencích!