Skládací jízdní kolo Kolos No. 6 - bílý

  • Toptrans - doprava zdarma
  • Záruka:2 roky
  • S možností konfigurace!   
  • Dostupnost: zakázková výroba do 3 týdnů

Vaše cena s DPH 12 818 Kč

x

Jízdní kolo přesně podle vašich představ

Konfigurovatelné skládací jízdní kolo Kolos No. 6

Jízdní kola Kolos jsou přesně taková, jaké si je uděláte. Skládací jízdní kola Kolos si přizpůsobíte na míru přesně podle vašich představ, vkusu a rozpočtu. V našem online konfigurátoru jízdních kol Kolos si tuto konfiguraci můžete jednodušše za pár minut upravit a přizpůsobit svým představám. Po odeslání objednávky vám bude skládačka zákázkově vyrobená a vy už za krátký čas můžete vyrazit na první jízdu.

Vybírat si můžete hned několik prvků, mezi které patří například barva rámu (předvolené barvy anebo jakákoliv barva podle vzorkovníku RAL). Skládací kolo podle vašeho výběru nalakujeme a následně osadíme vybranými komponentami. A co si vlastně můžete vybrat? Typ pneumatik (Rubena anebo dva typy Schwalbe), osazení přehazovačkou a brzdami, funkční doplňky jako nosič, blatníky anebo osvětlení. Ve skládacích jízdních kolech Kolos jsme uplatnili naše dlouhodobé zkušenosti s výrobou jízdních kol a proto se k vám dostane prvotřídní jízdní kolo osazený špičkovými komponentami jako Shimano, Schwalbe či Hermans.

Toto konkrétní skládací jízdní kolo si můžete zakoupit tak jako je v naší nabídce anebo můžete navštívit online konfigurátor www.kolosbikes.com a vytvořit si stroj podle vašich představ.

Skladací kolo Kolos No. 6 - technické parametry

Vlastnosti unisex, skladací kolo, 20" kola Rám Alu 6061, skladací, vhodný pro výšku 150 - 190 cm
Brzdy přední a zadní V-brake Barva bílá
Přehazovačka Shimano Tourney, 7-rychlostní Pneumatiky Rubena 40-476 (20 x 1,75")
Ráfky hliníkové, dvojité Paprsky nerez, 2 mm
Velikost ve složeném stavu 87 x 38 x 68 cm Hmotnost 12 kg

 

Nákupní košík
Odeslat dotaz prodavači