Skládací kolo Kolos No.6, žlutý

  • Se společností Toptrans zdarma
  • Záruka:2 roky
  • S možností konfigurace!   
  • Dostupnost: zakázková výroba do 3 týdnů

Vaše cena s DPH 25 781 Kč

x

Vytvořte si skládací kolo podle svých představ

Konfigurovatelné skládací kolo Kolos No. 6 v plné výbavě

Radi byste si pořídili skladací kolo, ale z nějakého důvodu vám nevyhovuje běžná nabídka kol na trhu? Chcete jezdit na jedinečném kousku, který nebude mít nikdo jiný? Máte oblíbenou specifickou barvu, kterou nikde nedokážete najít? Odpovědí na všechny tyto otázky je Kolos. Kola Kolos vyrábíme na zákazku podle přání našich zákazníků. V našem jednoduchém online konfigurátoru jízdních kol Kolos si v průběhu několika minut v 12 krocích poskládáte svůj vysněný bicykl, který vám následně v průběhu 3 týdnů vyrobíme.

Skládací kola Kolos staví na našich dlouholetých zkušenostech s prodejem  skládacích kol a s výrobou jízdních kol. Používáme ověřené, špičkové komponenty výrobců jako je např. Shimano, Humpert anebo Herrmans. Své kolo můžete mít v libovolné barvě (podle vzorkovníku RAL). Na 20" kolech budete mít obuté pneumatiky Rubena nebo Schwalbe, zvolíte si typ přehazovačky a brzd, anebo si vyberete příslušenství jako blatníky, stojan anebo transportní obal, ve ktorém se bude vaše nová skládačka snadno přenášet.

Skládací kolo Kolos No. 6 si můžete zakoupit tak, jak ho vidíte v naší nabídce a secifikaci, nebo navštivte náš konfigurátor www.kolosbikes.com a poskladajte si své vysněné kolo ještě dnes.

Konfigurovatelné skládací kolo Kolos No. 6 - technické parametry 
 

Vlastnosti Unisex, skládací kolo, 20" kola Rám Alu 6061, skládací, vhodný pro výšku 150 - 190 cm
Brzdy Hydraulické kotoučové, Shimano BL-T675B Barva žlutá
Přehazovačka Shimano Deore RD-T671, 10 - rychlostní Pneumatiky Schwalbe Marathon Plus, 20"x1,75", reflexní pruh
Ráfky Hliníkové, dvojité Špice Nerez, 2 mm
Velikost ve složeném stavu 87 x 38 x 68 cm Hmotnost 12 kg

 

Nákupní košík
Odeslat dotaz prodavači