Skládací kolo Dahon Curve i3 modré

Kód: 916752
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dahon
19 990 Kč / ks 16 521 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Dahon Curve i3 s 16-palcovými koly a nábojovou převodovkou Shimano Nexus od známého amerického výrobce skládacích kol

Skládačka Dahon Curve i3 v elegantním tmavo šedém provedení je vybavena třístupňovou nábojovou převodovkou Shimano Nexus, která umožňuje pohodlné řazení v nízkých rychlostech nebo i po zastavení. Mechanismus převodovky je krytý a chráněn před vnějšími vlivy, proto je trvanlivý a praktický bezúdržbový. Kolo má 16-palcová kola obutá do širokých pneumatik Kenda 16"x1,75", takže i přes malý průměr kol je tato skládačka pohodlná i na nerovnostech, dlážděných ulicích či zpevněných cestách. S širokými pneumatikami se také není třeba obávat přejíždění tramvajových kolejí nebo kanálů a podobně neboť takové překážky kolo hravě překoná.
Tento model skládacího kola je dále vybaven blatníky a nosičem s gumovým trojpopruhem pro upnutí zavazadla, krytem řetězu proti zašpinění nohavic jezdce, zadním bateriovým světlem, stojánkem a sklopnými pedály, pro zmenšení složeného balíku. 

Dahon Curve i3 lze složit do drobného balíčku o rozměrech 34x68x60 cm, a to za pouhých 15 sekund. Celé kolo váží dohromady 12,4 kg! Balíček je držen pohromadě magnetickým systémem Magnetix, který vám přenos kola maximálně zjednoduší. Rám kola je vhodný pro postavy od 140 do 185 cm o hmotnosti až 100 kg.

Poznejte i vy eleganci skládacího kola prvotřídní kvality!

Detailní informace

Prodáváme již
od roku 2006

Průkopníci v
městské cyklistice

2 kamenné prodejny,
Praha a Brno

Kvalifikovaný servis
jízdních kol

Unikátní nabídka,
zboží ihned k odběru

Detailní popis produktu

Až přijde má malinká!

Dahon Curve i3 s 16-palcovými koly a nábojovou převodovkou Shimano Nexus od známého amerického výrobce skládacích kol

Skládačka Dahon Curve i3 v elegantním tmavo modrém provedení je vybavena třístupňovou nábojovou převodovkou Shimano Nexus, která umožňuje pohodlné řazení v nízkých rychlostech nebo i po zastavení. Mechanismus převodovky je krytý a chráněn před vnějšími vlivy, proto je trvanlivý a praktický bezúdržbový. Kolo má 16-palcová kola obutá do širokých pneumatik Kenda 16"x1,75", takže i přes malý průměr kol je tato skládačka pohodlná i na nerovnostech, dlážděných ulicích či zpevněných cestách. S širokými pneumatikami se také není třeba obávat přejíždění tramvajových kolejí nebo kanálů a podobně neboť takové překážky kolo hravě překoná.
Tento model skládacího kola je dále vybaven blatníky a nosičem s gumovým trojpopruhem pro upnutí zavazadla, krytem řetězu proti zašpinění nohavic jezdce, zadním bateriovým světlem a předním na nábojové dynamo, stojánkem a sklopnými pedály, pro zmenšení složeného balíku. 

Dahon Curve i3 lze složit do drobného balíčku o rozměrech 34x68x60 cm, a to za pouhých 15 sekund. Celé kolo váží dohromady 13,2 kg! Balíček je držen pohromadě magnetickým systémem Magnetix, který vám přenos kola maximálně zjednoduší. Rám kola je vhodný pro postavy od 140 do 185 cm o hmotnosti až 100 kg.

Poznejte i vy eleganci skládacího kola prvotřídní kvality!

Doplňkové parametry

Kategorie: Jízdní kola
Vlastnosti: Unisex skládací kolo 16"
Rám: Dalloy Aluminium, skládací
Brzdy: Přední i zadní V-break
Barva: Tmavě šedá
Osvětlení: Odrazky, zadní světlo bateriové
Pneumatiky: Kenda16"×1,75"
Řazení: Třírychlostní nábojová převodovka Shimano Nexus
Hmotnost: 12,4 kg
Velikost: 34×68×60 cm ve složeném stavu
Další: blatníky, nosič, kryt řetězu,stojánek, zvonek

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: