Pánské turistické kolo Kolos, 54 cm, modrá

  • Se společností Toptrans zdarma
  • 27 Stupňů řazení
  • Záruka:2 roky
  • Možnost vlastní konfigurace   
  • Dostupnost: zakázková výroba do 3 týdnů

Vaše cena s DPH 19 950 Kč

x

Na křídlech blankytného motýla!

Pánské turistické kolo Kolos, 54cm, Shimano Alivio + V-brakes 
 

Citybikes představují novinku ze své dílny - turistické jízdní kolo Kolos, které je ideální volbou pro Vaše cesty za hranice všedních dnů či jako každodení dopravní prostředek. Je to kolo, které si můžete jednoduše přizpůsobit svým potřebám, ať je to jednoduché crossové či trekingové kolo či kolo osazené pro náročnou cykloturistiku anebo expedici. Turistická kola Kolos stavíme na ocelových chrommolybdenových rámech, které díky proměnné tloušťce stěn trubek dosahují nízké hmotnosti při zachování ideálních vlastností, jelikož ocel pohlcuje vibrace, je pevná a trvanlivá a je to nejpoužívanější materiál pro výrobu trvanlivých a spolehlivých rámů pro dlouhé cesty. Dalším důležitým aspektem je osazení kola, které je voleno také s maximální pečlivostí (Shimano - vždy kompletní řada osazení, Humpert, SKS, Schwalbe (Německo), Herrmans (Finsko), Spanninga (Holandsko)) - vše pro Vaše spokojené kilometry!

Kolos bude vždy takový, jaký si ho uděláte, je to totiž kolo, které si můžete sami vytvořit a nadesignovat v online konfigurátoru pro jízdní kola Kolos, kde lze tuto výchozí konfiguraci dotvořit dle Vašich požadavků. Po odeslání objednávky je kolo do tří týdnů zakázkově vyrobeno přímo pro Vás. Můžete si vybrat libovolnou barvu rámu dle vzorníku RAL (rám je následně lakován technologií práškového lakování na Vámi zvolenou barvu), různé typy sedel a rukojetí, tři druhy pneu Schwalbe, řazení Shimano Alivio nebo Deore, brzdy ráfkové či kotoučové, blatníky, nosiče, osvětlení to vše je jen Vaše volba. Kola Kolos jsou kvalitní české výrobky, které využívají prověřenou technologii klasických kol a moderní komponenty světových firem Shimano, Humpert, Schwalbe apod.

Kola Kolos No.4 absolvovala již v řadu expedic a vždy k plné spokojenosti cestovatelů. Více zde.

Chcete-li si vytvořit své originální turistické kolo následujte odkaz www.kolosbikes.com, kde naleznete naší aplikaci (konfigurátor) a sestavte si kolo šité na míru.

 

Pánské turistické kolo Kolos - technické parametry 
 

Rám CrMo, výška 54 Blatníky možno doplnit v konfigurátoru
Vidlice CrMo pevná Stojan možno doplnit v konfigurátoru
Pneu Schwalbe Marathon 32-622 Nosič možno doplnit v konfigurátoru
Brzdy Shimano Alivio V Brakes Přední náboj Shimano HB-T4000
Převodník Shimano Alivio 3x9 Světla možno doplnit v konfigurátoru
Ráfky Alu, dvojstěnné, dvounýtové Sedlo Sedlo Ergotech elasomer

 

Nákupní košík
Odeslat dotaz prodavači