Zařadili jsme špičková elektrokola Haibike a hned pro vás máme mimořádnou nabídku. U vybraných kusů 30% sleva a pojištění zdarma.

Servis elektrických koloběžek Xiaomi

Výměna duší a pneumatik, utahování vůle hlavového složení a skládacího kloubu, seřízení kotoučové brzdy, výměna blatníků a světel a dalších dílů. Ihned dostupné náhradní díly na elektrické koloběžky Xiaomi. Odvoz a doručování servisovaných elektrických koloběžek dodávkou v Praze 10 a okolí.

Servis elektrických koloběžek Xiaomi

S narůstajícím počtem uživatelů skládacích elektrických koloběžek Xiaomi vzrůstá i počet zákazníků s požadavkem na servis elektrických koloběžek Xiaomi. Nejčastější jsou defekty plášťů, porucha zadních světel, defekty zadního blatníku. Velice často se projevu potřeba seřízení skládacího kloubu nebo dotažení hlavového ústrojí řidítek - projevuje se "vakláním" řidítek při jízdě. 
Koloběžky k servisu rádi převezmeme v našich prodejnách. Základní náhradní díly máme ihned skladem, ostatní v případě potřeby objednáváme. Nabídku ihned dostupných dílů skládacích elektrických koloběžek Xiaomi naleznete zde.

Cena servisu vychází z hodinové sazby našich servisních služeb. Cena je vždy předmětem předběžné kalkulace a schválení zákazníkem. Komunikujeme telefonicky/SMS nebo emailem.

 

 

Orientační ceník servisních prací:

(ceny jsou uvedeny v Kč s DPH. bez materiálu)

Hodiná práce mechanika 650,-
Uskladnění koloběžky / den (za každý den po uplynutí 3 dnů od termínu vyzvednutí) 50,-
Výměna pneu či duše 1,25h (u 8" pneu obtížné) zadní 650,-
Výměna pneu či duše 1,5h (u 8" pneu obtížné) přední 750,-
Výměna pneu za bezdušový plášť 1h (u 8" pneu obtížné) zadní 500,-
Výměna pneu za bezdušový plášť 1h (u 8" pneu obtížné) přední 500,-
Seřízení sklápěcího mechanismu 20 min 170,-
Seřízení hlavového složení 20 min 170,-