Vážení zákazníci, do konce června probíhají sobotní prodeje v pražské prodejně 10:00 - 15:00. Využijte našich kolosobot k testování, poradenství, ke zvýhodněným cenám ale i k občerstvení kávou či zákuskem. Těšíme se na vás.

O nás

Vážení zákazníci, 

když jsme v roce 2006 s několika přáteli zakládali naši firmu, jako motto jsme si stanovili, že lze podnikat způsobem, který je jednoznačně přínosem pro životní prostředí, je v zásadě udržitelný a nemá ambice exponenciálního růstu. S uspokojením lze konstatovat, že tuto vizi naplňujeme do dnešních dnů. Firma Citybikes s.r.o. začínala jako specializovaný e-shop zaměřený na městskou cyklistiku a v dalších letech se pole působnosti začalo postupně rozrůstat.
V současné době provozujeme dvě kamenné prodejny v Praze a Brně, dílnu s výrobou vlastní značky kol Kolos®, která lze sestavovat pomocí on-line konfigurátoru jízdních kol. Kromě tohoto e-shopu provozujeme i další: Citybikes.sk pro slovenské zákazníky a pelotony.com s širokou nabídkou veškerého cyklistického zboží.
Jako poslední přírůstek jsme do rodiny Citybikes zařadili firmu Velorama zaměřenou na koloběžky pro dospělé a cykloturistiku.
"Citybikes - kola s duší" byl jeden z našich reklamních sloganů, ale ve své podstatě obsahuje vše, co je třeba říci. Kola nás baví a naše práce nám navíc přináší uspokojení, že děláme svět alespoň o kousek hezčím místem k životu.

S úctou, 

Martin Říha
jednatel Citybikes s.r.o.

kontaktni formular-napiste-nam

Kontaktujte nás

Nevyplňujte toto pole: