Baterie pro elektrokolo LiION 36V/17,5Ah R6 rámová

Kód: 111334
Neohodnoceno
Značka: ElectroKit
15 500 Kč / ks 12 810 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Baterie do elektrokol LiION 36V 17,5Ah rámová R6

Detailní informace

Prodáváme již
od roku 2006

Průkopníci v
městské cyklistice

2 kamenné prodejny,
Praha a Brno

Kvalifikovaný servis
jízdních kol

Unikátní nabídka,
zboží ihned k odběru

Detailní popis produktu

Zdroj 

Baterie do elektrokol LiION 36V 17,5Ah rámová R6

Dlouhodobě nejprověřenější koncept baterií pro elektrokola je s Lithium-iontovými články. Jejich výhodou je, že nemají paměťový efekt a jsou nejméně náchylné podbití, což chrání elektronika BMS. Stejný koncept, tedy Li-ION se dnes používá pro baterie v elektreckých zařízeních jako jsou mobilní telefony, kamery, notebooky či aku nářadí. Životnost je 600 - 800 nabíjecích cyklů a další výhodou je poměrně nízká hmotnost.  

Rámová baterie pro elektrokola R6 nabízí velkorysou kapacitu 17,5Ah a odhadovaný dojezd elektrokola až přes 100,- Km s ohledem na způsob použití. V naší nabídce naleznete i cenově púříznivější nižší kapacity 8,7Ah, 11,6Ah a 14,5Ah. Při změně kapacity baterie není nutné předělávat systém elektrifikace, jelikož vnější obal je stejný, pouze vnitřní uspořádání článků a jejich kapacita se změní. Po zasunnutí do držáku na rámu elůektrokola je baterie uzamykatelná. Samozřejmostí je signalizace stavu nabití a podsvícení vypínače LED diodami plus zásuvka USB pro dobíjení navigace či mobilního telefonu. Tento typ baterie je vhodný pro elektrifikovaná kola Elektrokitem III. a IV. či přestavbovou sadou se středovým motorem. 

Baterie do elektrokol jsou vyráběny v ČR s použitím kvalitních značkových článků LG, Samsung nebo Panasonic, díky nimž jsou baterie trvanlivější, snadno servisovatelné a je na ně poskytována standardní dvouletá záruka. 

Pokud sháníte Li-ION baterii pro elektrokolo jiného typu máme pro Vás elegantní řešení. Díky zajištění lokální výroby v ČR nabízíme nyní výhodné repasování baterie do elektrokola. Obal a elektronika zůstává původní, vyměňuje se pouze svazek vnitřních článků a je možné i zvýšení kapacity Vaší baterie, což přinese delší dojezd elektrokola. Samozřejmostí je dvouletá záruka na repasovanou baterii a zajímavě zvýhodněná cena.

Více informací

Rámová baterie do elektrokol Dolphin 36V 17,5Ah

Doba nabíjení: 5 - 6 h.
Hmotnost: 3,5 kg. 
Rozměry: 30 x 11,5 x 9 cm
Orientační dojez elektrokola (s 250W elektromotorem): 80-100 km 

Více informací o různých typech baterií do elektrokol, o jejich parametrech, způsobu používání a provozních podmínkách najdete v sekci O elektrokolech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: