Testování a půjčování jízdních kol

Před koupí kola, elektrokola skládačky či koloběžky nabízíme možnost důkladného vyzkoušení v reálných podmínkách. U klíčových modelů turistických kol Kolos, retrokol Kolos, skládacích kol, elektrokol a koloběžek nabízíme možnost testování - zapůjčení. Je retro kolo pohodlné? Je turistické kolo odolné a dokáži si všechno zabalit? Vejde se mi skládačka do kufru vozu? Je pro mě koloběžka to pravé? Najděte odpověď ještě před nákupem v prodejnách Citybikes.

Půjčovna a testování

Není nad to si kolo, elektrokolo, koloběžku před zakoupením pořádně vyzkoušet.
Vyzkoušení u prodejny je samozřejmostí, ale je kolo ideální i pro terén a vzdálenosti, ve kterých se s ním hodláte pohybovat?
Rádi Vám vyjdeme vstříc. Testujte naše výrobky v reálném provozu.

Ceník - ceny jsou v Kč s DPH:

1 den 290,-
Víkend 580,-
1 týden 1700,-
2 týdny 2800,-
3 týdny 3500,-

 

Při vrácení tentýž den je půjčovné 200,- Kč.

Zaplacená cena za zapůjčení je v případě následné koupě kola, elektrokola nebo koloběžky (= při objednávce do jednoho týdne od data zapůjčení) považována za zaplacenou zálohu a odečtena od prodejní ceny kola.

Záloha:

Při zapůjčení kola vyžadujeme složení vratné kauce ve výši 50% ceny daného kola (Brompton – 15000,- Kč, Tern Link B7 6000,- Kč, Tern Link C8 7500,- Kč …)

Při zapůjčení koloběžky vyžadujeme složení jednotné vratné kauce ve výši 2000,- Kč, pro eletrifikované koloběžky je záloha 10000,- Kč
 

Máte zájem o vypůjčení kola, elektrokola, koloběžky? Kontaktujte nás.