Testování a půjčování jízdních kol

Před koupí kola, elektrokola skládačky či koloběžky nabízíme možnost důkladného vyzkoušení v reálných podmínkách. U klíčových modelů turistických kol Kolos, retrokol Kolos, skládacích kol, elektrokol a koloběžek nabízíme možnost testování - zapůjčení. Je retro kolo pohodlné? Je turistické kolo odolné a dokáži si všechno zabalit? Vejde se mi skládačka do kufru vozu? Je pro mě koloběžka to pravé? Najděte odpověď ještě před nákupem v prodejnách Citybikes.

Půjčovna a testování

Není nad to si kolo, elektrokolo, koloběžku před zakoupením pořádně vyzkoušet.
Vyzkoušení u prodejny je samozřejmostí, ale je kolo ideální i pro terén a vzdálenosti, ve kterých se s ním hodláte pohybovat?
Rádi Vám vyjdeme vstříc. Testujte naše výrobky v reálném provozu.

Ceník - ceny jsou v Kč s DPH:

1 den 290,-
Víkend 580,-
1 týden 1700,-
2 týdny 2800,-
3 týdny 3500,-

 

Při vrácení tentýž den je půjčovné 200,- Kč.

Zaplacená cena za zapůjčení je v případě následné koupě kola, elektrokola nebo koloběžky (= při objednávce do jednoho týdne od data zapůjčení) považována za zaplacenou zálohu a odečtena od prodejní ceny kola.

Záloha:

Při zapůjčení kola vyžadujeme složení vratné kauce ve výši 50% ceny daného kola (Brompton – 15000,- Kč, Tern Link B7 6000,- Kč, Tern Link C8 7500,- Kč …)

Při zapůjčení koloběžky vyžadujeme složení jednotné vratné kauce ve výši 2000,- Kč, pro eletrifikované koloběžky je záloha 10000,- Kč
 

Máte zájem o vypůjčení kola, elektrokola, koloběžky? Kontaktujte nás.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení