Logo
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky nebo e‑mailem

Elektrokola KTM

Elektrokola KTM
Čtěte více

Úžasná výdrž a radost z jízdy - to jsou elektrokola KTM!

Proč elektrokolo od KTM?

Většina lidí se zamýšlí, zda se jim vyplatí pořídit si elektrokolo, které se pohybuje v dražší cenové relaci. Cena elektrokol od KTM se dá srovnat s cenou nějaké staršího auta, které už má minimálně sto kilomentrů najeto. Do auto během 5 let dalšího provozu nalejete nespočet litrů paliva, provedete minimálně pár oprav v řádek tisíců, zaplatíte pár hodin stání někde na parkovišti a o placení pojištění ani nemluvím.

A co u elektrokola? Z důvodu komfortu si možná připlatíte za standartní vybavení - stojánek, nosič, elegantní taška, blatníky, držák na pití atd. Maximálně vás tato investice vyjde na 5 000 Kč a máte na pár let vystaráno. Pokud s kolem nevrazíte do lampy vydrží vám několik let.  Staré auto z důvodu stále se zvyšujícímu počtu oprav brzo prodáte a budete zase kupovat další ojetinu.

O elektrokolech KTM

Elektrokola KTM se pyšní nejnovější technologií, prvotřídním designem, který je podle nás nepřekonatelný. Elektrokola jsou vybavena obrazovkou Intuvia, která jízdu na kole dělá ještě zábavnější. Nejenže vám pomůže s optimalizací pohonnového systému od firmy Bosh, ale změří rychlost, délku trasy a můžete se přepnout i do systému Fitness. Hravě se spojí i s vaším Smartphonem a během jízdy své zařízení můžete i dobíjet pomocí kola, což je pro nadšence elektroniky nečekaná novinka. 

Všechny komponenty použité na kolech KTM jsou zpracovány z prvotřídních materiálů. 

Historie KTM

Pod zkratkou KTM si většina z nás představí rakouskýho výrobce motorek, ale nenechte se zmýlit, značka KTM se odjakživa zabývá i výrobou kol. Z původní firmy se roku 1964 odštěpil nový závod - nová značka KTM Bikes Industries, která zaštiťuje výrobu a prodej kol, která si svoje místo na trhu vždy najdou a to hlavně díky kvalitě, použití nejnovějších technologii a mnoho dalšího.