Logo

Napsali o nás

Retro a elektro: kolo pro dnešek

12.2.2019 Na ulice českých měst se vracejí KLASICKÉ BICYKLY. Žádné horské biky, BMX nebo crossy, ale pohodlná kola – skládací i ta s elektrickým pohonem.

Městská kola inspiroval Mácha.

12.2.2019 Hynku! Viléme! Jarmilo! V májovém počasí se v Praze začínají rojit cyklisté. Stále více jich používá městská kola. Letošní novinkou jsou tři modely s máchovskými jmény vyvinuté speciálně pro pražský provoz.

Zběsilý cyklista prchal po dálnici aneb další ...

12.2.2019 Bláznivý cyklista jedoucí na dálnici rychlostí 100 kilometrů v hodině? Nenechte se napálit. Internetem se šíří nový reklamní virál, který se diváky snaží navnadit k cyklistice.

V Česku roste obliba městských kol, slouží ...

12.2.2019 Jízdní kolo se už nepovažuje jen za dopravní prostředek, ale speciálně konstruované bicykly si lidé často pořizují také jako módní doplněk, který jim usnadňuje cestování po městě a slouží i ke krátkých výletům s přáteli. Prodej pohodlných městských kol s ladnými křivkami a moderním či retro designem díky tomu v Česku rychle roste.

Martin, Adam, Štěpán mají z koníčka podnikání ...

12.2.2019 Martin chtěl koupit městské kolo. Nabídka ho neuspokojila, tak začal v oboru podnikat. Adam se Štěpánem chtěli skejty za rozumnou cenu, tak je začali vyrábět.

Furtošlap, skládačka a faborit

12.2.2019 Dvacet let jsme jezdili na horských kolech i na nákup. Je na čase přesedlat. Do města přece patří městská kola. Jsou veselá, jsou hravá a jsou IN

Trhy pro 21. století. E-shop a dovoz domů ...

12.2.2019 Pro čerstvé ovoce a zeleninu od farmáře nebo v biokvalitě už nemusíte jen na trhy.
Lze si je koupit i přes internet a nechat dovézt až do domu. Nejnověji to půjde ekologicky, na nákladním kole poháněném elektřinou.

Nákup z trhů přiveze elektrokolo

12.2.2019 Farmářské trhy nabízejí další novinku, rozvoz bedýnek až domů elektrickými nákladními koly. Nejprve do tří kilometrů od tržiště za necelou stokorunu, a to už ode dneška. Zájemce tak vůbec nebude muset přijet na místo prozkoumat mrkev, brambory či jablka vlastním zrakem, nákup uvidí až doma.

NA KOLE PO VÁCLAVÁKU

12.2.2019 Některá evropská á velkoměsta se už změnila v „kololandy“, kde je městský bicykl uznávaným dopravním protředkem. U nás se na explozi citybiků teprve čeká.

Kolo ve městě stojí čas

12.2.2019 Pokud patříte k těm, kdo jezdí na kole ve městě, možná si často nevíte rady.
Na chodníku jste často bráni jako piráti, na silnici jako méněcenné překážky. V Česku se sice pracuje na zlepšení podmínek pro cyklisty v ulicích, ale problémy s bezpečností stále lidi odrazují. Co vše je třeba zvážit, než zvolíte kolo jako dopravní prostředek?

Rozhovor

12.2.2019 Praha není ideální pro jízdu na kole. Proč si tedy lidé kupují zrovna městská kola?

MĚSTEM NA KOLE

12.2.2019 Ideální způsob, jak cestovat ve městě? Na kole! Dostanete se všude, kam potřebujete, zlepšíte si kondici, a přitom budete opravdu stylová!