• Home
  • Napsali o nás

Napsali o nás

.

Nová kolekce kožených sedel a gripů Kolos

12. 12. 2017

Doplňujeme nabídku kožených sedel Kolos o nový model v pánském a dámském provedení a barevně sladěné gripy.

Prestižní zakázka

18. 1. 2016

Prestižní zakázka. Úředníky europarlamentu budou vozit česká elektrokola Pražský výrobce jízdních kol Citybikes vyhrál prestižní zakázku Evropského parlamentu na dodávku 25 elektrokol. Instituce kola nasadí na dopravu ...

Evropský parlament si koupil česká elektrokola

13. 1. 2016

Pražská firma zvítězila v tendru na dodávku elektrokol do Evropského parlamentu. Pětadvacet kol pro úředníky dodá v prvním čtvrtletí letošního roku. Společnost se specializuje na městská kola v retrostylu.

Retro a elektro: kolo pro dnešek

1. 9. 2012

Na ulice českých měst se vracejí KLASICKÉ BICYKLY. Žádné horské biky, BMX nebo crossy, ale pohodlná kola – skládací i ta s elektrickým pohonem.

Městská kola inspiroval Mácha.

27. 4. 2012

Hynku! Viléme! Jarmilo! V májovém počasí se v Praze začínají rojit cyklisté. Stále více jich používá městská kola. Letošní novinkou jsou tři modely s máchovskými jmény vyvinuté speciálně pro pražský provoz.

Zběsilý cyklista prchal po dálnici aneb další ...

31. 3. 2012

Bláznivý cyklista jedoucí na dálnici rychlostí 100 kilometrů v hodině? Nenechte se napálit. Internetem se šíří nový reklamní virál, který se diváky snaží navnadit k cyklistice.

V Česku roste obliba městských kol, slouží ...

30. 3. 2012

Jízdní kolo se už nepovažuje jen za dopravní prostředek, ale speciálně konstruované bicykly si lidé často pořizují také jako módní doplněk, který jim usnadňuje cestování po městě a slouží i ke krátkých výletům s ...

Martin, Adam, Štěpán mají z koníčka podnikání ...

9. 2. 2012

Martin chtěl koupit městské kolo. Nabídka ho neuspokojila, tak začal v oboru podnikat. Adam se Štěpánem chtěli skejty za rozumnou cenu, tak je začali vyrábět.

Furtošlap, skládačka a faborit

22. 4. 2011

Dvacet let jsme jezdili na horských kolech i na nákup. Je na čase přesedlat. Do města přece patří městská kola. Jsou veselá, jsou hravá a jsou IN

Trhy pro 21. století. E-shop a dovoz domů ...

9. 4. 2011

Pro čerstvé ovoce a zeleninu od farmáře nebo v biokvalitě už nemusíte jen na trhy. Lze si je koupit i přes internet a nechat dovézt až do domu. Nejnověji to půjde ekologicky, na nákladním kole poháněném elektřinou.

Nákup z trhů přiveze elektrokolo

9. 4. 2011

Farmářské trhy nabízejí další novinku, rozvoz bedýnek až domů elektrickými nákladními koly. Nejprve do tří kilometrů od tržiště za necelou stokorunu, a to už ode dneška. Zájemce tak vůbec nebude muset přijet na místo ...

NA KOLE PO VÁCLAVÁKU

25. 5. 2010

Některá evropská á velkoměsta se už změnila v „kololandy“, kde je městský bicykl uznávaným dopravním protředkem. U nás se na explozi citybiků teprve čeká.

Kolo ve městě stojí čas

29. 4. 2010

Pokud patříte k těm, kdo jezdí na kole ve městě, možná si často nevíte rady. Na chodníku jste často bráni jako piráti, na silnici jako méněcenné překážky. V Česku se sice pracuje na zlepšení podmínek pro cyklisty v ...

Rozhovor

5. 8. 2009

Praha není ideální pro jízdu na kole. Proč si tedy lidé kupují zrovna městská kola?

MĚSTEM NA KOLE

14. 5. 2009

Ideální způsob, jak cestovat ve městě? Na kole! Dostanete se všude, kam potřebujete, zlepšíte si kondici, a přitom budete opravdu stylová!

Cyklistika vzpřímená

15. 9. 2008

Firemní kolo. Kolo do vlaku. Kolo pro jízdu v obleku. Objevuje se stále více inovací, které z kola dělají pohodlný dopravní prostředek pro každý den.

Praha se inspiruje holandskou cykloturistikou

30. 3. 2007

Potřebujete se dostat do centra na pracovní poradu, ale ulice jsou jako vždy ucpané? Jeďte na kole. Že to v obleku nejde? Omyl, zkuste speciální kolo do města, citybike.