Logo
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky nebo e‑mailem

Oprava a repase baterií

Oprava a repase baterií

Velké množství baterií elektrokol již není u dodavatelů k dispozici, víme, co s tím. Diagnostika a návrh řešení, kalkulace ceny. Servis a repase Li-ION baterií. 

Čtěte více

Servis a repase baterií do elektrokol 

Stěžejní součástí každého elektrokola je samozřejmě akumulátor. Objeví-li se závada na baterii nastane nepříjemné rozhodování a hledání pomoci či dobré rady. Naše firma jako dlouholetý prodejce elektrokol a sad pro elektrifikaci jízdního kola nabízí lokální, v České republice prováděný, odborný servis a repasování baterií elektrokol. Součástí každé zakázky je diagnostika a posozousení stávajícího stavu baterie, návrh řešení a kalkulace ceny.

Repasování baterií pro elektrokola 

Pokud shledáváte, že baterie vašeho elektrokola postrádá původní kapacitu nebo jí klesá napětí pod zátěží natolik, že elektrokolo vypíná či baterie nejeví žádné známky funkce, předejte baterii v našich prodejnách.
Nabízíme repasi s kapacitu baterie od 8,7Ah do 17,5Ah. Repasovat lze většinu běžných 24V, 36V i 48V Li-Ion baterií s výjimkou značkových Bosch, Bionx a Pendix.
Původní kapacitu baterie je dokonce možné zvýšit a tím si zlepšit dojezd elektrokola. Není třeba upravovat systém pohonu na kole. Obal baterie zůstane stejný. Vnitřní aku články se vymění v nové konfiguraci. Používáme články Li-ION LG, Samsung nebo Panasonic podle toho, jaká kapacita má být v daném chasis dosažena. Na funkci repasované baterie poskytujeme standardní dvouletou záruku.

mail   Kontaktní formulář  - Servis elektrokol

Cena servisu, dílů, spotřebního materiálu a jejich specifikace je vždy se zákazníkem dohodnuta po posouzení baterie technikem. Budeme v kontaktu telefonicky/SMS nebo emailem.


Orientační ceník servisu a repasí baterií:

(ceny jsou uvedeny v Kč s DPH)

Repase 36V/8,6Ah

6630

Repase 36V/11,6Ah

7600

Repase 36V/14,5Ah

9600

Repase 36V/17,4Ah

10760

Oprava BMS

1500