Logo
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky nebo e‑mailem

Oprava a repase baterií

Oprava a repase baterií

Oprava či repase baterie k elektrokolu 

Nezbytná služba pro každého majitele elektrokola. Servisy a repasování baterií prováděné v České republice kvalitně, levně a se zárukou. 

Čtěte více

Servis a repase baterií do elektrokol 

Stěžejní součástí každého elektrokola je samozřejmě akumulátor a objeví-li se závada na baterii nastane nepříjemné rozhodování a hledání pomoci či dobré rady. Naše firma jako dlouholetý prodejce elektrokol a sad pro elektrifikaci jízdního kola nyní nabízí lokální, v České republice prováděný, odborný servis a repasování baterií do elektrokol. Spolupracujeme s renomovaným výrobcem baterií, který nejdříve posoudí opravitelnost Vaší baterie a pak navrhne další postup. 

Repasování baterií pro elektrokola 

Velice výhodná nabídka řešení ve chvíli, kdy je baterie ve Vašem elektrokole již stará, má zesláblou kapacitu, není schopná náležitě pracovat či zajistit potřebný dojezd. Stačí přivézt nebo poslat baterii na některou z našich prodejen a požádat o repasování baterie. Na výběr je několik kapacit od 8,7Ah do 17,5Ah standardně, individuálně si lze domluvit i vyšší kapacitu. Repasovat lze většinu běžných 24V, 36V i 48V Li-Ion baterií vyjma značkových Bosch, Bionx, Panasonic ad., do kterých se nesmí vstupovat kvůli softwaru.
Původní kapacitu je možné zvýšit a tím si zlepšit dojezd Vašeho elektrokola a není ani třeba nijak upravovat systém elektrifikace na kole. Obal baterie zůstane stejný, ale vnitřní aku články se vymění za nové značkové LG, Samsung nebo Panasonic podle toho o jakou kapacitu se jedná. Při zvýšení kapacity se mírně zvýší hmotnost, ale jen v rámci dekagramů. Na funkci repasované baterie poskytujeme standardní dvouletou záruku.