Oprava a repase baterií

Servis a repase baterií do elektrokol 

Stěžejní součástí každého elektrokola je samozřejmě akumulátor. Objeví-li se závada na baterii nastane nepříjemné rozhodování a hledání pomoci či dobré rady. Naše firma jako dlouholetý prodejce elektrokol a sad pro elektrifikaci jízdního kola nabízí lokální, v České republice prováděný, odborný servis a repasování baterií elektrokol. Součástí každé zakázky je diagnostika a posozousení stávajícího stavu baterie, návrh řešení a kalkulace ceny.

Repasování baterií pro elektrokola 

Pokud shledáváte, že baterie vašeho elektrokola postrádá původní kapacitu nebo jí klesá napětí pod zátěží natolik, že elektrokolo vypíná či baterie nejeví žádné známky funkce, předejte baterii v našich prodejnách.
Nabízíme repasi s kapacitu baterie od 8,7Ah do 17,5Ah. Repasovat lze většinu běžných 24V, 36V i 48V Li-Ion baterií s výjimkou značkových Bionx a Pendix.
Původní kapacitu baterie je dokonce možné zvýšit a tím si zlepšit dojezd elektrokola. Není třeba upravovat systém pohonu na kole. Obal baterie zůstane stejný. Vnitřní aku články se vymění v nové konfiguraci. Používáme články Li-ION LG, Samsung nebo Panasonic podle toho, jaká kapacita má být v daném chasis dosažena. Na funkci repasované baterie poskytujeme standardní dvouletou záruku.
 

Máte-li problém s baterií elektrokola typu Li-ION, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře:

Cena servisu, dílů, spotřebního materiálu a jejich specifikace je vždy se zákazníkem dohodnuta po posouzení baterie technikem. Budeme v kontaktu telefonicky/SMS nebo emailem.

 


Orientační ceník servisu a repasí baterií:

(orientační ceny jsou uvedeny v Kč s DPH)

Repase 36V/8,6Ah 7000,- 
Repase 36V/11,6Ah 8000,- 
Repase 36V/14,5Ah 11000,- 
Repase 36V/17,4Ah 12000,- 
Výměna BMS 4500,-