Přestavba na elektrokolo

Přestavby na elektrokolo provádíme již od roku 2008 a máme za sebou stovky aplikací. Kromě typických instalací na horské nebo krosové kolo, instalujeme sady na městská kola, tříkolky pro seniory, skládací kola Brompton, skládací kola Tern, skládací kola Montague, jízdní kola v retrostylu. Přestavby na elektrokolo provádíme pomocí německé sady Pendix nebo pomocí sad Electrokit (pohony Bafang). Vhodnou sadu Bafang lze snadno vybrat pomocí konfigurátoru přestaveb na elektrokolo. Odvoz a doručování přestavovaných kol dodávkou v Praze 10 a okolí.

Máte jízdní kolo a uvažujete o elektrokole?

Před tím, než uděláte rozhodnutí, zvažte přestavbu vašeho jízdního kola na elektrokolo. Přestavba na elektrokolo je v mnoha ohledech racionální volba.

Při přestavbě na elektrokolo využíváte stávající kolo. Ušetříte místo a peníze.

  • I běžné horské nebo krosové kolo střední třídy je co do použitých komponent kvalitnější než levné typy elekrokol. Po instalaci motoru a baterie je pak výsledné elektrokolo lehčí a lépe osazené než řada elektrokol, které se v současnosti nabízí.

  • U vlastního kola máte adekvátní výšku rámu. Levná elektrokola nenabízí velikostní varianty rámu.


Provádíme přestavby pomocí dostupných sestav Bafang (středový, zadní či přední pohon), Pendix (kvalitní středový pohon německé výroby). Přestavby na elektrokolo provádíme již od roku 2008 a máme za sebou stovky aplikací. Kromě typických instalací na horské nebo krosové kolo, instalujeme sady na městská kola, tříkolky pro seniory, skládací kola, jízdní kola v retrostylu...

Na baterie v sadě ElectroKit poskytujeme záruku 12 měsíců nebo za příplatek prodlouženou záruku až 2 roky (viz podrobnosti v obchodních podmínkách zde).

Při přestavbě na elektrokolo postupujeme s maximální péčí, kolo předáváme vždy s dokonale krytou kabeláží. Samozřejmostí je údržba a případně servis stávajícího kola.
Nově nabízíme také možnost odvozu kola a opětovného zaslání již přestavěného kola naším zákazníkům. K tomuto účelu používáme kartonové obaly 2 x 1,2 x 0.3 m, které spolehlivě pojmou jízdí kolo bez nutnosti rozložení.
Nabídku sestav na přestavbu jízdního kola na elektrokolo naleznete v kategorii: Přestavba na elektrokolo nebo v on-line konfigurátoru Electrokit