Vážení zákazníci, dovolujeme si vás pozvat na den elektrokol Haibike, který proběhne v sobotu 25.5. od 10 - 15 00 v pražské prodejně. Testování, pohoštění a individuální nabídky.

Přestavba na elektrokolo

Přestavby na elektrokolo provádíme již od roku 2008 a máme za sebou stovky aplikací. Kromě typických instalací na horské nebo krosové kolo, instalujeme sady na městská kola, tříkolky pro seniory, skládací kola Brompton, skládací kola Tern, skládací kola Montague či jízdní kola v retrostylu. Přestavby na elektrokolo provádíme pomocí německé sady Pendix nebo pomocí přestavbových sad EVbike. Odvoz a doručování přestavovaných kol dodávkou v Praze 10 a okolí.

Máte jízdní kolo a uvažujete o elektrokole?

Před tím, než uděláte rozhodnutí, zvažte přestavbu vašeho jízdního kola na elektrokolo. Přestavba na elektrokolo je v mnoha ohledech racionální volba.

Při přestavbě na elektrokolo využíváte stávající kolo. Ušetříte místo a peníze.

  • I běžné horské nebo krosové kolo střední třídy je co do použitých komponent kvalitnější než levné typy elekrokol. Po instalaci motoru a baterie je pak výsledné elektrokolo lehčí a lépe osazené než řada elektrokol, které se v současnosti nabízí.

  • U vlastního kola máte adekvátní výšku rámu. Levná elektrokola nenabízí velikostní varianty rámu.


Provádíme přestavby pomocí dostupných sestav EVbike (zadní, přední a středové motory s výkonem od 250 - 1000W)  Pendix (kvalitní středový pohon německé výroby). 

Při přestavbě na elektrokolo postupujeme s maximální péčí, kolo předáváme vždy s dokonale krytou kabeláží. Samozřejmostí je údržba a případně servis stávajícího kola.
Nabídku sestav na přestavbu jízdního kola na elektrokolo naleznete v kategorii: Přestavba na elektrokolo