Zařadili jsme špičková elektrokola Haibike a hned pro vás máme mimořádnou nabídku. U vybraných kusů 30% sleva a pojištění zdarma.

DATATAG bezpečnostní identifikační systém na kola

Kód: 587963
Tip
Neohodnoceno
Značka: false
1 050 Kč / ks 868 Kč bez DPH
SKLADEM IHNED K ODBĚRU (7 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024

DATATAG bezpečnostní a registrační systém na ochranu jízdních kol

Detailní informace

Detailní popis produktu

DATATAG bezpečnostní a registrační systém na ochranu majetku

 

DATATAG je elektronický bezpečnostní identifikační systém pro jízdní kola. Nabízí více prvkovvý přístup k identifikaci, která výrazně znesnadňuje život profesionálním zlodějům. Obsahuje viditelné i ukryté identifikátory včetně nejmodernějšího UV nátěru, který neviditelně označí vaše kolo a dává mu unikátní identifikaci. Datatag lze velmi jednoduše aplikovat na vaše kolo.

Krádeže kol jsou bohužel velmi častým problémem. Hodně majitelů kol se domnívá, že pouze registrací kola v lokální či výrobní databázi kolo ochrání. Ale registrace bez správného identifikačního značení bohužel nefunguje tak dokonale.

Systémy Datatag poskytují špičkové identifikační značení spolu s pravděpodobně nejobsáhlejší databází svého druhu na světě. K tomu navíc Datatag úzce spolupracuje se státní i městskou policií v jednotlivých zemích, kterou vybavuje čtecími zař ízeními, poskytuje jim nepřetržitý přístup k registru a  pravidelná školení. Majitelé kol označených systémem Datatag mohou také využít slev na pojištění od vybraných pojišťoven.

Jak to funguje?

Systém je určený pro jízdní kola je vhodný pro všechny typy rámů. Tento produkt je podporovaný policií v rámci prevence kriminality. V ČR je podpora přímo z MVČR. Systém chrání rámy kol, vidlice a ostatní součásti vašeho jízdního kola. Mikrotečky se používají ke značení všech komponentů a příslušenství kola. Systém obsahuje uvedené nejmodernější technologie:

Neviditelný UV nátěr - 4 neviditelné UV nátěry pro trvalé označení vašeho rámu, vidlicí a kol (Unikátní, téměř neviditelný UV nátěr tvoří hlavní část identifikace a ochrany proti krádeži. Tento neviditelný UV nátěr není viditelný na vašem kole.)

Výstražný štítek odolný proti neoprávněné manipulaci - Speciálně vyvinuté štítky obsahují unikátní identifikační číslo pro dané kolo a QR kód. Štítky varují potencionální zloděje, že kolo je chráněnoa nelze je odstranit bez jejich poškození.

Mikrotečky® - Špičkový identifikační systém mikroteček je vyroben pro snadné použití. Mikrotečky jsou aplikovány na různé povrchy, takže je prakticky nemožné, aby je pachatelé našli a všechny odstranili.
Mikrotečky lze použít pro značení celého kola včetně komponentů a příslušenství.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: