Logo

Nastavitelný představec Ergotec Octopus 105 mm

Představec na kolo Ergotec Octopus 2 s výškovou nastavitelností a délkou 105 mm  Cyklistika bez bolavých zad, zápěstí a krční páteře? Ano je to možné! Díky častým dotazům a poptávkám rekreačních cyklistek a cyklistů, zařazujeme chytré doplňky a příslušenství na kolo pro zpříjemnění Vašich cyklotoulek. Lehounký, hliníkový stavitelný představec německé značky Ergotec potěší svou variabilitou a kvalitním zpracováním. Tento představec se zaručeně nevyvyklá ani při větších zátěžích a lze díky němu docílit vzpřímenějšího posezu i na sportovněji laděných kolech. Tento představec je určen pro jízdní kola s Ahead hlavovým složením a průměrem řídítek 25,4 mm. Nastavení se provádí pomocí bočního imbusového šroubu v rozmezí 0-60°. Pro vyšší postavy máme nyní v nabídce stejný typ stavitelného představce v delším provedení 125 mm.  Posez na kole je velmi důležitým parametrem jak pro sportovce, tak pro výletníky a pohodlnější nastavení posezu může změnit celkový pocit z cyklistiky. 

Čtěte více
Kód produktu: 401850
Výrobce: Ergotec
Do 2-3 dnů
Eshop
Do 2-3 dnů

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dnů

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 750
Cena bez DPH: 620
- +
ks
Celý popis produktu

Narovnat si záda

Představec na kolo Ergotec Octopus 2 s výškovou nastavitelností a délkou 105 mm 

Cyklistika bez bolavých zad, zápěstí a krční páteře? Ano je to možné! Díky častým dotazům a poptávkám rekreačních cyklistek a cyklistů, zařazujeme chytré doplňky a příslušenství na kolo pro zpříjemnění Vašich cyklotoulek.

Lehounký, hliníkový stavitelný představec německé značky Ergotec potěší svou variabilitou a kvalitním zpracováním. Tento představec se zaručeně nevyvyklá ani při větších zátěžích a lze díky němu docílit vzpřímenějšího posezu i na sportovněji laděných kolech. Tento představec je určen pro jízdní kola s Ahead hlavovým složením a průměrem řídítek 25,4 mm. Nastavení se provádí pomocí bočního imbusového šroubu v rozmezí 0-60°. Pro vyšší postavy máme nyní v nabídce stejný typ stavitelného představce v delším provedení 125 mm

Posez na kole je velmi důležitým parametrem jak pro sportovce, tak pro výletníky a pohodlnější nastavení posezu může změnit celkový pocit z cyklistiky. 

Více informací

Stavitelný představec Ergotec Octopus 2 - technické parametry 

Hlavová složení A-head
Průměr řídítek 25,4 mm
Délka 105 mm
Hmotnost 270 g
Dotaz prodejci

Potřebujete poradit, který produkt je přesně pro Vás?
Nevíte si rady s výběrem nebo máte jakékoliv další otázky? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme.

povinné položky

Odeslat známému

Doporučili byste tento produkt svému kolegovi či známému?
Pošlete mu krátký vzkaz prostřednictvím tohoto formuláře.