Zařadili jsme špičková elektrokola Haibike a hned pro vás máme mimořádnou nabídku. U vybraných kusů 30% sleva a pojištění zdarma.

Kožené sedlo Kolos pánské medové

Kód: 111110
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Kolos
1 490 Kč / ks 1 231 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Pánské kožené sedlo na kolo Kolos v elegantní medové barvě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exkluzivní medový posed!

Pánské kožené sedlo na kolo Kolos v elegantní medové barvě

Kvalitně zpracované sedlo pro jízdní kola značky Kolos z pravé kůže vám poskytne kromě dlouhé životnosti i mnoho specifických vlastností, o kterých se sedlům z jiných materiálů ani nezdá. Významnou vlastností je schopnost přizpůsobit se - na základě tlaku, kterým cyklista na sedlo působí se po krátkém čase začne přizpůsobovat sedacím partiím konkrétního jezdce a brzy budete mít pocit, jako by jste si nechali sedlo vyrobit na míru. Už nikdy nebudete chtít sednout na jiné sedlo.

Použitím napínacího šroubu je možné kůži na sedle dopínat a zachovat tak požadovaný tvar. Pomocí krému na kožené oblečení (ne na obuv) ochráníte kůži sedla před promočením a popraskáním a bude tak sloužit dlouhé roky. 

Díky koženým doplňkům Kolos získá Vaše jízdní kolo nebývalou eleganci a styl s nádechem starých časů.  

Pro zájemkyně z řad něžného pohlaví nabízíme medové dámské sedlo Kolos s pružinami pro ještě větší pohodlí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky na kolo
Technologie: Masivní pravá kůže, pokovené lyžiny (bez pružin)
Barva: Medová
Další: Stahovací šňůrka, textilní obal
Nevyplňujte toto pole:
JC Avatar autora Seřízení sedla (napínání) 14.9.2021 20:01
U sedla jsou klíče na seřízení sedla (napínání). Jeden imbusový klíč a plochý klíč, návod na správný postup je však přiložen pouze čínském a anglickém jazyku. Je k dispozici návod i v ČJ?
Odpovědět
Avatar autora Napínání koženého sedla Kolos 16.9.2021 18:36
Dobrý den, napínání sedla popíšu v češtině zde - pokud to nevadí, jedná se o jednoduchý úkon. Imbus vložíte do hlavy šroubu, klíčem fixujete matici. "Povolováním šroubu" se zvětšuje vzdálenost od hlavy šroubu k matici a tím se sedlo napíná. Naopak "utahováním šroubu" se hlava k matici přibližuje a sedlo se povoluje. S utahováním sedla to zbytečně nepřehánějte. Vlastnosti sedla lze zlepšit mazáním kůže bezbarvým krémem na kožené oděvy. Díky za dotaz. MR