Logo

Cyklistická přilba Abus Urban-I 3.0 polar white velikost L

Jdi do toho po hlavě Velmi bezpečná přilba na kolo Abus Urban I, která je velmi lehká a výborně odvětraná    Cyklistická přilba Abus Urban I - polar matt výborně poslouží všem dospělým cyklistům či skateboardistům. Má 12 vstupních a 5 výstupních větracích otvorů pro chlazení hlavy, otvory v přední části jsou tradičně vybavené síťkou proti hmyzu. Zadní reflexní plocha prošla inovací a tak ješte lépe odráží dopadající světlo. Tato plocha je doplněná o diodové světlo v tvaru trojúhelníku, což zvyšuje vaši viditelnost na cestě. Díky systému Zoom Lite si můžete přilbu nastavit přesně podle vašich představ.  Řemínky a polštářky jsou měkké, komfortní a barevně sladěné. Přilba se zapíná pod bradou pomocí vylepšeného magnetického systému. Odnímatelný štít a technologie In-mold (pevné spojení tuhé vnější skořápky s vnitřní EPS hmotou absorbující náraz) jsou dnes už standardem. Přilba je k dostání také ve velikosti M.

Čtěte více
Kód produktu: 868603
Záruka: 2 roky
Výrobce: Abus
Do 2-3 dnů
Eshop
Do 2-3 dnů

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dnů

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 2 379
Cena bez DPH: 1 966
- +
ks
Celý popis produktu

Jdi do toho po hlavě

Velmi bezpečná přilba na kolo Abus Urban I, která je velmi lehká a výborně odvětraná 
 

Cyklistická přilba Abus Urban I - polar matt výborně poslouží všem dospělým cyklistům či skateboardistům. Má 12 vstupních a 5 výstupních větracích otvorů pro chlazení hlavy, otvory v přední části jsou tradičně vybavené síťkou proti hmyzu. Zadní reflexní plocha prošla inovací a tak ješte lépe odráží dopadající světlo. Tato plocha je doplněná o diodové světlo v tvaru trojúhelníku, což zvyšuje vaši viditelnost na cestě. Díky systému Zoom Lite si můžete přilbu nastavit přesně podle vašich představ. 

Řemínky a polštářky jsou měkké, komfortní a barevně sladěné. Přilba se zapíná pod bradou pomocí vylepšeného magnetického systému. Odnímatelný štít a technologie In-mold (pevné spojení tuhé vnější skořápky s vnitřní EPS hmotou absorbující náraz) jsou dnes už standardem.

Přilba je k dostání také ve velikosti M.

Více informací

Přilba na kolo Abus Urban I - technické parametry 
 

Velikost L (56 - 61 cm)
Hmotnost 285 g
Konstrukce In-mold Fusion
Barva Polar matt (bílá)

 

Dotaz prodejci

Potřebujete poradit, který produkt je přesně pro Vás?
Nevíte si rady s výběrem nebo máte jakékoliv další otázky? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme.

povinné položky

Odeslat známému

Doporučili byste tento produkt svému kolegovi či známému?
Pošlete mu krátký vzkaz prostřednictvím tohoto formuláře.