Sport Arsenal brašna na nosiče velká Art. 508

Kód: 325508
Neohodnoceno
Značka: Sport Arsenal
879 Kč / ks 726 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Sport Arsenal brašna na nosiče velká Art. 508 

Tato brašna na nosič má uvnitř praktickou velkou kapsu, která je vybavena o vnitřní popruhy zabraňující pohybu nákladu. Drobný náklad je možné uložit do boční odepínatelné kapsy. Díky maximálnímu objemu 19 litrů je tato brašna vhodnou volbou pro cyklisty náročné na prostor. Na nosič je brašna uchycena pomocí nastavitelných ALU držáků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Málo místa? Už nikdy více!

Sport Arsenal brašna na nosiče velká Art. 508

Díky maximálnímu objemu 19 litrů je tato brašna vhodnou volbou pro cyklisty náročné na prostor. Objem tašky je navíc variabilní a pohybuje se díky odepínatelné boční brašně mezi 17 a 19 litry, čímž vám umožňuje měnit velikost prostoru na základě vašich momentálních potřeb.

Tato brašna na nosič má uvnitř praktickou velkou kapsu, která je vybavena o vnitřní popruhy zabraňující pohybu nákladu. Ten je chráněn také použitým materiálem, PAD/PVC, který je voděvzdorný, je prakticky tvrzen, navíc nechybí ani vnitřní plastová výztuha zad, která pevnost dotahuje do dokonalosti. Drobný náklad je možné uložit do boční odepínatelné kapsy, nebo pak do vnitřní kapsy na zip umístěné ve víku. Na dodatečný náklad, např. na odloženou bundu, pak můžete použít gumicuky našité na vrchu brašny, které přepravní prostor ještě externě navyšují.

Na nosič je brašna uchycena pomocí nastavitelných ALU držáků, které zajišťují maximální pevnost úchytu a zároveň snadné nasazení brašny. Pro vaši bezpečnost je brašna vybavena i bezpečnostním reflexním páskem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Rozměry: 32 x 16+5 x 33 cm
Objem: 17 + 2 l
Hmotnost: 995 g
Materiál: PAD/PVC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: