Vážení zákazníci, do konce června probíhají sobotní prodeje v pražské prodejně 10:00 - 15:00. Využijte našich kolosobot k testování, poradenství, ke zvýhodněným cenám ale i k občerstvení kávou či zákuskem. Těšíme se na vás.

Sport Arsenal zadní ALU turistický nosič 10mm Art. 215 stříbrný

Kód: 320215
Neohodnoceno
Značka: Sport Arsenal
689 Kč / ks 569 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Zadní hliníkový nosič na kolo určený na cykloturistiku s průměrem trubek 10 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pevný, nosný, lehký

Zadní hliníkový nosič určený na cykloturistiku s průměrem trubek 10 mm 

Tento kvalitní nosič od Sport Arsenal může nabídnout vysokou pevnost zajištěnou speciálním způsobem svařování (TIG AL) a nadprůměrnou nosnost (30 kg), přičemž se zároveň může pochlubit nízkou hmotností (765 g), která je umožněna díky využití konkrétní aluminiové slitiny - AlMg1SiCu.

Nosič vyniká tuhostí konstrukce ve směru do stran, díky konstrukci vzpěr také minimalizuje vibrace způsobené jízdou a preventuje kontakt naložených tašek s kolem. Součástí je i držák pro bezpečnostní odrazku a nechybí ani integrovaný gumicuk s jedním připevněným koncem. Nosič je také připraven pro pružinový klapák. Je možné na něm bez problému převážet tašky od Sport Arsenal, zejména vhodný je pro velkoobjemovou brašnu na nosič, horní spacákovou brašnu, nosičovou brašnu a víceúčelovou nosičovou brašnu, dále také uzpůsobené pro dvojbrašnu na nosič, trojbrašnu na nosič, velkoobjemovou brašnu na expediční cykloturistiku, spacákovou brašnu na expediční turistiku a brašnu na nosič na lehkou rekreační cyklistiku. Také je možné jej použít pro většinu standardních bočních či trojdílných brašen od jiného výrobce (kompatibilitu ale doporučujeme předem ověřit).

Tento hliníkový nosič je možné používat na kolech klasických i slopingových geometrií, tedy pro kola silniční, krosová, trekingová i MTB, které mají rámy o velikosti 16 - 22 palců (40 - 56 cm, pokud je měřeno střed - střed). Je kompletně adaptabilní s kloubovými úchyty 3D.

Nosič prošel zkouškami na speciálním testovacím stroji podle norem DIN.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky na kolo
Rozměry: 40 x 13,5 x 37,5 cm
Hmotnost: 765 g
Nosnost: 30 kg
Materiál: hliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: