Sportovní sedlo bez nosu Pro-Hub X2

Kód: 623212
Neohodnoceno
Značka: Hobson seats
2 899 Kč –7 %
Sportovní sedlo bez nosu Pro-Hub X2
2 899 Kč –7 % 2 695 Kč / ks 2 227 Kč bez DPH
SKLADEM IHNED K ODBĚRU (25 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Sportovní sedlo na jízdní kolo "bez nosu". Prevence zdravotních potíží spojených s aktivní cyklistikou. Sedlo bez útlaku pánevní hráze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prevence potíží a zachování zdraví u aktivních cyklistů.

Sportovní sedlo bez útlaku hráze pánevního dna vhodné pro aktivní cyklisty

Při delších jízdách na kole dochází k útlaku nervů a cév oblasti pánevní hráze, který, je-li dostatečně dlouhou dobu opakován, může vést k trvalým potížím. Muže tento fakt zasahuje na citlivém místě v podobě erektilní disfukce u žen se mohou projevit gynekologické problémy - záněty a podobně. Okruh problémů, které sezení na hrázi pánvní nezlepšuje, jak je tomu u klasických sedel, se však tímto neuzavírá. Ať už jde o pro prostatu, hemoroidy, fisury, bolestivý kostrč, v žádném z těchto případů častá a intenzivní jízda na kole příliš nepomáhá. Firma Hobson z USA již v osmdesátých letech zahájila výrobu speciálních sedel "bez nosu" s nastavitelnou šířkou podle velikosti pánve resp. pánevních sedacích kostí. Hobsonseats prodali již více než 750 tisíc kusů a a mají po desetiletí mnoho vděčných zákazníků.
Bez ohledu na to, zda jste muž nebo žena, každý má jiný tvar pánve - jinou šířku sedacích kostí. Proto se šířka sedla Pro-Hub X2 nastavuje otáčením stavěcí matice, která mění vzdálenost oddělených platforem a lze jej tak dokonale přispůsobit podle tvaru pánve. Je zde tedy cyklistické sedlo, které díky své konstrukci vylučuje dotyk s oblastí hráze a orgánů pánevního dna a díky prodloužení a zúžení v přední části umožňuje i částečné směrové vedení.  Cyklo sedlo Pro-Hub X2 má standardní ližiny, lze tedy instalovat na libovolné sedlové trubky bez omezení. Je vhodné zejména pro aktivní cyklisty.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: