Zařadili jsme špičková elektrokola Haibike a hned pro vás máme mimořádnou nabídku. U vybraných kusů 30% sleva a pojištění zdarma.

Zadní bezbateriová blikačka Reelight SL500

Kód: 030501
Neohodnoceno
Značka: Reelight
580 Kč / ks 479 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Zadní bezbateriové světlo na kolo Reelight SL500 funguje na principu elektromagnetické indukce, kdy proud pro světlo vytváří rotující magnety ve výpletu kola.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indukce jede

Zadní bezbateriová blikačka na kolo Reelight SL500


Reelight SL500 charakterizuje elegantní design, výkonné světlo a zvýšená viditelnost. Světlo na kolo Reelight SL 500 získalo cenu EUROBIKE Award za své zaměření na bezpečnost silničního provozu, životní prostředí, funkční inovace a celkový koncept.


Širokoúhlá optika zajišťuje šíření světla ve 180° a ještě lepší viditelnost ze stran. Zadní světlo SL500 je montováno na sedlovku a je spojeno s dynamem na zadní vidlici. Kabel mezi světlem a dynamem může být snadno přizpůsoben do správné délky. Světlo vytváří vlastní (a k životnímu prostředí šetrnou) indukční energii prostřednictvím cívky v dynamu a magnetů ve výpletu kola - zcela bez použití baterie.

Cyklistická světla jsou trvale namontovány, takže je máte vždy s sebou. Světlo je vždy zapnuté kdykoli jedete, což vám zajistí zvýšenou bezpečnost v silničním provozu - v noci i ve dne. Indukční světla znamenají žádné baterie, žádné zapomenuté světlo na kole, žádné tření při jízdě - jen světla, která vám vždy svítí.

Zadní světlo SL500 lze kombinovat s předním světlem ze série SL500 či série SL600.

Doplňkové parametry

Kategorie: Světla na kolo
Technologie: Bezbateriový koncept
Provedení: Indukční diodová blikačka
Odolnost proti krádeži: Montáž na pevno na vidlici

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: