Zařadili jsme špičková elektrokola Haibike a hned pro vás máme mimořádnou nabídku. U vybraných kusů 30% sleva a pojištění zdarma.

Zdravotní cyklistické sedlo Hobsonseats Original Easyseat

Kód: 623199
Neohodnoceno
Značka: Hobson seats
1 699 Kč / ks 1 404 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Sedlo na jízdní kolo "bez nosu" s rozdělenými a šířkově stavitelnými platformami dle tvaru a velikosti pánevních sedacích kostí cyklisty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stop bolesti!

Zdravotní a pohodlné sedlo na kolo "bez nosu"

Patříte mezi tu část obyvatel, pro které je jízda na kole bolestivá, z důvodů potíží v oblasti pánevního dna nemožná nebo máte zájem o prevenci onemocnění spojených s aktivní cyklistikou a sezením na klasických sedlech? Tradiční sedlo s nosem má význam zejména pro směrovou stabilizaci kola, může ale být nevhodné pro celou řadu cyklistů.

Zdravotní sedlo Original Easyseat, je velice vhodné pro pány, kteří mají problémy s prostatou jakož i pro dámy s gynekologickými obtížemi (např. jako prevence opakujících se zánětů Bartholiniho žlázek). Pokud máte obavy z erektilní disfunkce způsobené útlakem nervů a krevního zásobení v oblasti pánevní hráze, problémy s bolestivým kostrčem nebo hemoroidy, pro všechny případy je zde cyklistické sedlo, které díky své konstrukci vylučuje dotyk s oblastí hráze a orgánů pánevního dna. Pánevní hráz není určena fyziologicky k sezení. K sezení jsou naopak určené sedací kosti pánevní.

Ať už jde o rozdíl mezi mužem a ženou nebo rozdíly v rámci velikosti postavy, každý má jinak rostlou pánev co šířky sedacích kostí. Proto se sedla Hobsonseats nastavují posunem dvou sedacích platforem ve tvaru ledvin přesně podle šířky sedacích kostí cyklisty. Díky lehce zhoršené stabilizaci kola je sice nutné si na nový posez zvyknout, nicméně je to alternativa, která mnohé přivedla zpět k cyklistice a mnohým cyklistiku vůbec umožnila.

Cyklo sedlo Original Easyseat má standardní ližiny, lze tedy instalovat na libovolné sedlové trubky bez omezení. Pro zajištění pohodlného sedu je třeba upravit výšku řidítek tak, aby byl posez co možná nejvzpřímenější, což lze docílit i u představců typu A head pomocí zvyšujícího představce řidítek.

Pohodlné sedlo Easyseat je vhodné pro rekreační cyklistiku.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: