Velký výprodej dílů jízdních kol a elektrokol

vyprodej_dilu_3

Naše firma započala svoji činnost již v roce 2006 a od té doby se zabývala nejen prodejem kol a příslušenství ale také servisem, přestavbami na elektrokolo, výrobou kol v edici MyCity, Traffic a v současnosti pod registrovanou Značkou Kolos. Kolik prototypů za tu dobu vzniklo? Těžko říct. Každopádně nám z těchto kreací zůstalo opravdu velké množství nejrůznějších dílů jízdních kol, skládacích kol a elektrokol.
Hluboce jsme se zamysleli a rozhodli jsme se tyto šperky nabídnout široké veřejnosti cyklistických nadšenců, kutilům i profesionálním servismanům. Často se jedná o unikátní kousky, které již nejsou nikde jinde v prodeji. Již nyní má kategorie Výprodej 100 položek a stále přidáváme další. Omluvte trochu horší kvalitu fotek, moc se s tím nepipláme. Nejedná se o použité díly ve smyslu dlouhodobého používání. Díly byly po většinou uloženy do skladu, kde s nimi bylo různým způsobem manipulováno a tak mohou mít dílčí vzhledové nedostatky. Jsou však 100% funkční. Míru "ošúchanosti" zohledňujeme ve výši slevy a snažíme se uvést případné nedostatky v popisu. Především pak uvádíme ty podstatné informace z technické specifikace. Nebojte se na cokoli zeptat a kontaktujte nás, rádi odpovíme. V popisech nemusíte najít veškeré odpovědi na vaše všetečné otázky. Zboží netřídíme do kategorií, ale je zde opravdu ledacos: Kliky, převodovky, řemenové převodníky, měniče ovladače elektrokol, kabely, nosiče, atypické ráfky, zapletená kola, pláště, duše, vidlice, řidítka, představce i nejrůznější vychytávky jako napínáky řetězu nástavce představců, sestavy na přestavbu jízdního kola na eletrokolo a pod.
Vstupte k nám do dílny rozhlédněte se, zda by se Vám něco nehodilo.

Výprodej dílů jízdních kol a elektrokol zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení