Vážení zákazníci, do konce června probíhají sobotní prodeje v pražské prodejně 10:00 - 15:00. Využijte našich kolosobot k testování, poradenství, ke zvýhodněným cenám ale i k občerstvení kávou či zákuskem. Těšíme se na vás.

Velký výprodej dílů jízdních kol a elektrokol

vyprodej_dilu_3

Naše firma započala svoji činnost již v roce 2006 a od té doby se zabývala nejen prodejem kol a příslušenství ale také servisem, přestavbami na elektrokolo, výrobou kol v edici MyCity, Traffic a v současnosti pod registrovanou Značkou Kolos. Kolik prototypů za tu dobu vzniklo? Těžko říct. Každopádně nám z těchto kreací zůstalo opravdu velké množství nejrůznějších dílů jízdních kol, skládacích kol a elektrokol.
Hluboce jsme se zamysleli a rozhodli jsme se tyto šperky nabídnout široké veřejnosti cyklistických nadšenců, kutilům i profesionálním servismanům. Často se jedná o unikátní kousky, které již nejsou nikde jinde v prodeji. Již nyní má kategorie Výprodej 100 položek a stále přidáváme další. Omluvte trochu horší kvalitu fotek, moc se s tím nepipláme. Nejedná se o použité díly ve smyslu dlouhodobého používání. Díly byly po většinou uloženy do skladu, kde s nimi bylo různým způsobem manipulováno a tak mohou mít dílčí vzhledové nedostatky. Jsou však 100% funkční. Míru "ošúchanosti" zohledňujeme ve výši slevy a snažíme se uvést případné nedostatky v popisu. Především pak uvádíme ty podstatné informace z technické specifikace. Nebojte se na cokoli zeptat a kontaktujte nás, rádi odpovíme. V popisech nemusíte najít veškeré odpovědi na vaše všetečné otázky. Zboží netřídíme do kategorií, ale je zde opravdu ledacos: Kliky, převodovky, řemenové převodníky, měniče ovladače elektrokol, kabely, nosiče, atypické ráfky, zapletená kola, pláště, duše, vidlice, řidítka, představce i nejrůznější vychytávky jako napínáky řetězu nástavce představců, sestavy na přestavbu jízdního kola na eletrokolo a pod.
Vstupte k nám do dílny rozhlédněte se, zda by se Vám něco nehodilo.

Výprodej dílů jízdních kol a elektrokol zde.