Vážení zákazníci, do konce června probíhají sobotní prodeje v pražské prodejně 10:00 - 15:00. Využijte našich kolosobot k testování, poradenství, ke zvýhodněným cenám ale i k občerstvení kávou či zákuskem. Těšíme se na vás.

Dynamo na kolo SONdelux 12 disc center lock* - černá - 32d, pevná osa 12mm

Kód: 3064665
Neohodnoceno
Značka: SON
7 890 Kč / ks 6 521 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Dynamo v předním náboji pro 16" až 20" kola s kotoučovými brzdami, 12mm pevnou osou a upínacím systémem Shimano Center-lock

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nábojová dynama na kolo SON, navržená pro hladký chod a dlouhou životnost. Generátor je přizpůsoben zamýšlenému použití a efektivně tak napájí světlomet, zadní světlo nebo jakékoli jiné nabíjecí zařízení. Díky špičkové technologii mají nábojová dynama SON nejdelší možnou životnost – bez ohledu na to, zda se jedná o standardní nábojové dynamo nebo speciální verzi pro horské kolo, skládací kolo nebo třeba tříkolku. 

Pokud si koupíte kvalitní kolo s úmyslem ujet mnoho tisíc kilometrů, neměli byste šetřit náklady na nábojích. Nábojové dynamo SON obvykle vydrží celý životní cyklus kola. Levná nábojová dynama produkují sice stejný výkon, ale často nevydrží příliš dlouho a proto jsou z dlouhodobého hlediska finančně náročnější. 

Kvalitní nábojové dynamo poslouží v mnoha ohledech: nikdy mu nedojde výkon, je stále s vámi, běží neznatelně hladce a neváží mnoho. Díky moderní LED technice nabízí také bohatý světelný výkon se standardními 3 watty. Ti, kteří jezdí na kole s trvale rozsvícenými světly, a cyklisté, kteří nabíjejí mobilní zařízení, volí nábojová dynama na kolo SON. 

Vhodné pro kola 26" a větší pro svícení i napájení - verze pro Shimano Center Lock.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky na kolo
Záruka: 2 roky
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: