Vážení zákazníci, do konce června probíhají sobotní prodeje v pražské prodejně 10:00 - 15:00. Využijte našich kolosobot k testování, poradenství, ke zvýhodněným cenám ale i k občerstvení kávou či zákuskem. Těšíme se na vás.

Středový motor Pendix pro skládací kola

Kód: 2454
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Pendix
26 546 Kč / ks 21 939 Kč bez DPH
SKLADEM IHNED K ODBĚRU (4 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Elektropohon PENDIX eDrive folding bike - jedinečná a elegantní možnost přestavby skládacího kola

Detailní informace

Detailní popis produktu

PENDIX pošlape za Vás

Elektromotor PENDIX eDrive folding bike je jedinečnou a elegantní možností přestavby Vašeho skládacího kola
 

PENDIX eDrive ve variantě pro skládací kola představuje velmi jednoduchý a elegantní set se středovým pohonem. Jedná se o výrobek německého výrobce PENDIX, který vyvolal velký zájem na veletrhu EUROBIKE.

Mezi hlavní výhody této sady patří minimalizace potřebné kabeláže, jelikož plnohodnotné ovládání včetně signalizace stavu napětí je na baterii. Vaše kolo si tak zachovává svůj původní vzhled a po rámu nemusí být vedena žádná dodatečná kabeláž. Motor se instaluje na opačnou stranu od převodníku, baterie pak se umisťuje na rám kola. Při vypnutém motoru nebo vybité baterii neklade žádný odpor. Systém je odolný proti vodě a prachu podle IP65.

Nominální výkon sady je 250W při 48 Voltech. Maximální kroutící moment je 65Nm. Sada má 3 řežimy provozu - ECO, SMART a SPORT. Li-ION baterie může mít  kapacitu 500Wh (případně je k dispozici i ve verzi 300Wh a 150Wh). Jedná se o typ Li-Ion (lithium-iont), který je z hlediska používání nejméně náchylný k podbití, disbalanci článků.

Dodatečná celková hmotnost celé sady Pendix eDrive je cca. 6.9 kg včetně baterie. Součástí dodávky je nabíječka 230V/42V/2A, kterou se baterie dobíjí po dobu 3-3,5h. 

Nově je k dispozici i aplikace pro chtré telefony na Android i iOS systémy, která poskytuje majitelům Pendix motorů podroné informace o jejich stavu. Umožňuje zobrazit detaily jako jsou aktuální rychlost a kadence, aktuální stav baterie či zobrazení celkových statistik z cyklovýletů. Kromě informací o motoru je aplikace užitečná i jako navigační pomocník, se kterým se nikdy neztratíte.

Je možné instalovat pohon Pendix na vaše kolo? Vytiskněte si papírové šablony 1:1 a přikládejte je na kolo podle instrukce.
Šablony a instrukce ke stažení ZDE

Pozor - nelze montovat svépomocí. Naši vyškolení pracovníci Vám rádi poradí s výběrem elektropohonu pro Vaše skládací kolo. Montáž a konzultaci provádíme zdarma na našich prodejnách v Praze a Brně. 
Neobsahuje baterii, je třeba si ji vybrat v doporučených produktech. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přestavba na elektrokolo Pendix
Motor: bezkartáčový motor
Výkon: 250W nominální
Kroutící moment: 65Nm
Napětí: 48V
Rychlost: max. 25km/hod
Snímání šlapání: tlakové (torzní)
Použití: skládací kola

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: