Zařadili jsme špičková elektrokola Haibike a hned pro vás máme mimořádnou nabídku. U vybraných kusů 30% sleva a pojištění zdarma.

Sport Arsenal ALU nosič na pevné i odpr. vidlice Art. 204

Kód: 325204
Neohodnoceno
Značka: Sport Arsenal
889 Kč / ks 735 Kč bez DPH
SKLADEM IHNED K ODBĚRU (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Přední hliníkový nosič na přední i odpružené vidlice na expediční cykloturistiku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náklad i dopředu

Přední hliníkový nosič na přední i odpružené vidlice na expediční cykloturistiku 
 

Tento přední nosič od Sport Arsenal spadá do řady produktů určených na expediční cykloturistiku, tedy je speciálně navržen tak, aby byl odolný a vhodný i na několikatýdenní trasy. To podtrhuje např. to, že jeho základem jsou trubky o průměru 10 mm ze speciální hliníkové slitiny AlMg1SiCu, které jsou vysoce odolné proti korozi. Trubky jsou svařovány pomocí způsobu TIG AL, čímž je také zaručena vysoká pevnost nosiče. Tento konkrétní typ nosiče se také vyznačuje vysokou tuhostí konstrukce ve směru do stran.

Nosič napomáhá správnému rozložení těžiště nákladu, při správně a rovnoměrně rozloženém nákladu je možné na něm bez problému převážet až 10 kg. Jeho součástí je bezpečnostní popruh zajišťující převáženou brašnu na nosiči, čímž zabraňuje jejímu rozkmitání.

Pozor, nosič je konstruován výlučně pro boční brašny následujících typů: velkoobjemovou brašnu na nosič na speciální a náročnou cykloturistiku a na velkoobjemovou brašnu na expediční cykloturistiku. Přitom je uzpůsoben na pevné, stejně jako na odpružené vidlice trekingových, krosových i horských kol. Samotnou polohu nosiče na kole je později možno doladit pomocí sady komponentů, která umožňuje zároveň optimalizovat těžiště převáženého nákladu.

Tento nosič prošel zkouškami na speciálním testovacím stroji podle norem DIN.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky na kolo
Rozměry: 27 x 14 x 33 cm
Hmotnost: 870-970 g
Nosnost: 10 kg (při rovnoměrně rozloženém nákladu)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: