Vážení zákazníci, dovolujeme si vás pozvat na den elektrokol Haibike, který proběhne v sobotu 25.5. od 10 - 15 00 v pražské prodejně. Testování, pohoštění a individuální nabídky.

Sport Arsenal zadní hliníkový nosič Art. 216, černý

Kód: 325216
Neohodnoceno
Značka: Sport Arsenal
779 Kč / ks 644 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Zadní hliníkový nosič na kolo pro středně těžkou zátěž do 25 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosič se hodí

Zadní hliníkový nosič na středně těžkou zátěž 

Tento hliníkový nosič nabízí cyklistům výborné vlastnosti přesně přizpůsobené na speciální a náročnou cykloturistiku. Díky maximální nosnosti až 25 kg uveze jakýkoliv náklad, který na své cesty potřebujete.

Zadní nosič se může pochlubit svou výbornou pevností zajištěnou jednak využitým typem slitiny, AlMg1SiCu, jednak pak způsobem sváření (TIG AL), zároveň je ale také speciálně upraven, aby byl odolnější vůči korozi. Boční tuhost je navíc zvýšena prostorovým typem konstrukce, která slouží jako prevence vyšší míry rozkmitání při jízdě náročnějším terénem. Nosič je vybaven i držákem na bezpečnostní odrazku a gumicukem připevněným k nosiči za jeden konec, přitom je také připraven na pružinový klapák.

Nosič je vhodný pro všechna pevná kola klasických i slopingových geometrií (silniční, krosová, trekingová i MTB kola) s rámy pohybujícími se mezi 16-22 palci (40-56 cm, pokud je měřeno střed - střed). Je plně adaptabilní s 3D kloubovými úchyty.

Ideálně se na tento zadní nosič hodí velkoobjemová brašna na nosič, horní spacáková brašna, nosičová brašna a víceúčelová nosičová brašna, bez problému ale je ale také možné jej využít pro dvojbrašnu na nosič, velkoobjemovou brašnu na expediční cykloturistiku, trojbrašnu na nosič, spacákovou brašnu na expediční turistiku a brašnu na nosič na lehkou rekreační cyklistiku. Kompatibilitu s taškami od jiných výrobců, než od Sport Arsenal, nemůžeme zaručit, doporučujeme před koupí ověřit. V zásadě by ale neměl být problém na nosič přichytit většinu bočních a trojdílných brašen na nosič.

Nosič prošel zkouškami na speciálním testovacím stroji podle norem DIN.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky na kolo
Rozměry: 40 x 13 x 36,5 cm
Hmotnost: 550 g
Nosnost: 25 kg
Materiál: hliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: