Sport Arsenal zadní hliníkový nosič UNI Art. 217, černý

Kód: 325217
Tip
Neohodnoceno
Značka: Sport Arsenal
709 Kč / ks 586 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)

Univerzální zadní hliníkový nosič Art. 217

Tento nosič na zadní kolo je vyroben ze speciální hliníkové slitiny, AlMg1SiCu, díky které se může pochlubit výbornou pevností. Nosič obsahuje dvě sady koncovek, přičemž jedna z nich je vhodná na kola s kotoučovými brzdami a druhá na kola s V-brzdami. Dle typu brzd se následně odvíjí maximální nosnost nosiče - pro kotoučové brzdy je to 20 kg, pro V-brzdy dokonce 25 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všestraný universál

Univerzální zadní hliníkový nosič Art. 217

Tento nosič na zadní kolo je vyroben ze speciální hliníkové slitiny, AlMg1SiCu, díky které se může pochlubit výbornou pevností. Tu dále podporuje i použitý způsob sváření, TIG AL. Navíc také nosič nabízí vysokou tuhost konstrukce v pohybu do stran, tedy v příčném směru.

Co se týče uchycení, obsahuje nosič dvě sady koncovek, přičemž jedna z nich je vhodná na kola s kotoučovými brzdami a druhá na kola s V-brzdami. Dle typu brzd se následně odvíjí maximální nosnost nosiče - pro kotoučové brzdy je to 20 kg, pro V-brzdy dokonce 25 kg. Pro připevnění samotného nákladu přitom slouží integrovaný gumicuk s jedním na pevno připevněným koncem. Nosiči nechybí ani držák pro bezpečnostní odrazku.

Výška nosiče může být nastavena a hodí se tak bez problému na kola o velikosti 26 palců - 29 palců. Jak už bylo řečeno, je možné ho použít na kola s V-brzdami i s kotoučovými brzdami. Je uzpůsoben na pevná kola klasických i slopingových geometrií, tedy kola silniční, krosová, trekingová i MTB.

Tento zadní nosič je ideálně přizpůsoben na velkoobjemovou brašnu na nosičvíceúčelovou nosičovou brašnuhorní spacákovou brašnu a nosičovou brašna, je ale vhodný i pro dvojbrašnu na nosičtrojbrašnu na nosič, spacákovou brašnu na expediční turistiku, velkoobjemovou brašnu na expediční cykloturistiku a brašnu na nosič na lehkou rekreační cyklistiku. Nosič je primárně stavěn na tašky od Sport Arsenal, kompatibilitu s brašnami od jiných výrobců proto nemůžeme stoprocentně zaručit. Z toho důvodu doporučujeme před koupí kompatibilitu ověřit. V zásadě by ale neměl být problém na nosič přichytit většinu trojdílných a bočních nosičových brašen.

Nosič prošel zkouškami na speciálním testovacím stroji podle norem DIN.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cykloturistika
Rozměry: 40 x 13,5 x 37,8-41,5 cm
Hmotnost: 690 g
Nosnost: 25 kg (V-brzdy), 20 kg (kotoučové brzdy)
Materiál: hliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: