Zařadili jsme špičková elektrokola Haibike a hned pro vás máme mimořádnou nabídku. U vybraných kusů 30% sleva a pojištění zdarma.

Tuning pohonů Pendix

Kód: 104600
Neohodnoceno
3 850 Kč / ks 3 182 Kč bez DPH
SKLADEM IHNED K ODBĚRU (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Bezzásahový chiptuning německého výrobce Badass e Bikes GmbH

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychleji, ještě rychleji!

Tuning elektrokol s pohonem Pendix

Chiptuning badassBox 4 Pendix je jedinečný díky bezzásahové zcela jednoduché instalaci. Je vhodný pro pohonné jednotky Pendix se starším typem senzoru. Zařízení s jednou baterií AAA se jednoduše nasune na rychlostní senzor a vymění se šroub magnetického protikusu za odlišný. Není třeba žádné nářadí a nezasahuje se do řídící jednotky motoru. Baterie AAA vydrží zhruba na 7000 km, je třeba ji vyměnit cca.1x ročně - opět bez použití nářadí. Jak je jednoduchá instalace, tak snadné je chip i odstranit, aniž by zanechal informace v řídící jednotce. Po sejmutí zařízení ze senzoru je pak pouze třeba vrátit i původní šroub do magnetu a přesunout ho posunem po paprsku kola opět do původní pozice.

Jako to funguje?

Tuning se instaluje bez zapojování konektorů umístěním na senzor rychlosti. Modifikuje signál a upravuje ho tak, že mění informaci o nabyté rychlosti. Záznam v řídící jednotce odpovídá běžným záznamům bez tuningu. Nehrozí jakékoli nebezpečí znehodnocení motoru. Elektrokolo vybavené tuningem dosahuje aktivní přípomoci motoru do 50 km/h. Tato rychlost je obvyklá u tzv. speedbikes, které mají shodné motory s odblokovaným limitem rychlosti. Tato kola však podléhají nutnosti registrace, označení SPZ a povinného ručení.

Pokud chce mít okamžitou informaci o rychlostí kola, je třeba použít mobil s GPS navigací nebo cyklocomputer. 

Výrobek je patentován a vyráběn v Německu.

Pozor! Podle normy EN15194 se elektrokolo může pohybovat na pozemních komunikacích s pomocí motoru pouze do 25 km/h. Výrobek je tedy určen pro provoz mimo pozemní komunikace.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přestavba na elektrokolo
Rozměry: 61x43x15cm
Hmotnost včetně baterie: 37g
Baterie: 1.5V AAA  (IEC R03)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: