Vážení zákazníci, do konce června probíhají sobotní prodeje v pražské prodejně 10:00 - 15:00. Využijte našich kolosobot k testování, poradenství, ke zvýhodněným cenám ale i k občerstvení kávou či zákuskem. Těšíme se na vás.

Baterie do elektrokola LiION 36V/14,5Ah R6 rámová

Kód: 111332
Akce
Neohodnoceno
Značka: ElectroKit
12 800 Kč / ks 10 579 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Baterie pro elektrokola LiION 36V 14,5Ah rámová R6

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zásoba energie 

Baterie pro elektrokolo LiION 36V 14,5Ah rámová R6

Lithium-iontové baterie jsou roky prověřené a hojně využívané pro elektrokola střední třídy. Jejich výhodou je, že nemají paměťový efekt a jsou nejméně náchylné podbití, což chrání elektronika BMS. Stejný koncept, tedy Li-ION je dnes prakticky ve veškeré elektronice jako jsou mobilní telefony, kamery, notebooky či aku nářadí. Životnost je 600 - 800 nabíjecích cyklů a další výhodou je poměrně nízká hmotnost.  

Rámová baterie do elektrokola R6 nabízí kapacitu 14,5Ah, ale v naší nabídce naleznete baterie jak levnější 8,7Ah a 11,6Ah, tak i velkokapacitní 17,5Ah. Při změně kapacity baterie není nutné předělávat systém elektrifikace, jelikož vnější obal je stejný, pouze vnitřní uspořádání článků a jejich kapacita se změní. Po zasunnutí do držáku na rámu elůektrokola je baterie uzamykatelná. Samozřejmostí je signalizace stavu nabití a podsvícení vypínače LED diodami plus zásuvka USB pro dobíjení navigace či mobilního telefonu. Tento typ baterie je vhodný pro elektrifikovaná kola Elektrokitem III. a IV. či přestavbovou sadou se středovým motorem. 

Tyto baterie do elektrokol jsou vyráběny v ČR s použitím kvalitních značkových článků LG, Samsung nebo Panasonic, díky nimž jsou baterie trvanlivější, snadno servisovatelné a je na ně poskytována standardní dvouletá záruka. 

Pokud sháníte Li-ION baterii pro elektrokolo jiného typu máme pro Vás elegantní řešení. Díky zajištění lokální výroby v ČR nabízíme nyní výhodné repasování baterie do elektrokola. Obal a elektronika zůstává původní, vyměňuje se pouze svazek vnitřních článků a je možné i zvýšení kapacity Vaší baterie, což přinese delší dojezd elektrokola. Samozřejmostí je dvouletá záruka na repasovanou baterii a zajímavě zvýhodněná cena.

Více informací

Rámová baterie do elektrokol Dolphin 36V 14,5Ah

Doba nabíjení: 5 - 6 h.
Hmotnost: 3,5 kg. 
Rozměry: 30 x 11,5 x 9 cm
Orientační dojez elektrokola (s 250W elektromotorem): 80-100 km 

Více informací o různých typech baterií do elektrokol, o jejich parametrech, způsobu používání a provozních podmínkách najdete v sekci O elektrokolech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: