Vážení zákazníci, dovolujeme si vás pozvat na den elektrokol Haibike, který proběhne v sobotu 25.5. od 10 - 15 00 v pražské prodejně. Testování, pohoštění a individuální nabídky.

Baterie do elektrokola LiION 36V/11,6Ah - typ Dolphin

Kód: 111337
Neohodnoceno
Značka: ElectroKit
11 200 Kč / ks 9 256 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Baterie pro elektrokola LiION 36V 11,6Ah

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energie na cesty

Baterie do elektrokola LiION 36V 11,6Ah 

Lithium-iontové baterie jsou používané na většině elektrokol střední třídy na tuzemském trhu. Baterie pro elektrokolo s Li-ION články je totiž dlouhodobě nejstabilnější a nejprověřenější koncept, který se vyskytuje u baterií v aku nářadí, noteboocích či mobilních telefonech. Tyto baterie mají dlouhou životnost (600 - 800 nabíjecích cyklů), nízkou hmotnost a ochranou elektroniku BMS, která brání podbití. 

Nosičová baterie pro elektrokola Dolphin nabízí kapacitu 11,6Ah, ale v naší nabídce naleznete baterie jak levnější 8,7Ah, tak i baterie s vyšší kapacitou 14,5Ah a 17,5Ah. Při změně kapacity baterie není nutné předělávat systém elektrifikace. Pouze zaměníte baterii zasunutím do šuplíku nosiče. Po zasunnutí do nosiče je baterie uzamykatelná. Tento typ baterie je vhodný pro elektrifikovaná kola Elektrokitem III. a IV., přestavbovou sadou se středovým motorem, elektro kola Columbus Antilope a Kolos ve všech provedeních.

Tyto baterie do elektrokol jsou vyráběny v ČR s použitím kvalitních značkových článků LG, Samsung nebo Panasonic, díky nimž jsou baterie trvanlivější, snadno servisovatelné a je na ně poskytována standardní dvouletá záruka. 

Pokud sháníte Li-ION baterii pro elektrokolo jiného typu máme pro Vás elegantní řešení. Díky zajištění lokální výroby v ČR nabízíme nyní výhodné repasování baterie do elektrokola. Obal a elektronika zůstává původní, vyměňuje se pouze svazek vnitřních článků a je možné i zvýšení kapacity Vaší baterie, což přinese delší dojezd elektrokola. Samozřejmostí je dvouletá záruka na repasovanou baterii a zajímavě zvýhodněná cena.

Více informací

Nosičová baterie do elektrokol Dolphin 36V 11,6Ah

Doba nabíjení: 4 h.
Hmotnost: 3,2 kg. 
Rozměry: 35 x 15 x 6 cm
Orientační dojez elektrokola (s 250W elektromotorem): 50-70 km 

Více informací o různých typech baterií do elektrokol, o jejich parametrech, způsobu používání a provozních podmínkách najdete v sekci O elektrokolech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: