Vážení zákazníci, dovolujeme si vás pozvat na den elektrokol Haibike, který proběhne v sobotu 25.5. od 10 - 15 00 v pražské prodejně. Testování, pohoštění a individuální nabídky.

Baterie na elektrokolo 36V/14,5 Ah

Kód: 111338
Neohodnoceno
Značka: ElectroKit
12 490 Kč / ks 10 322 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Náhradní nosičová Dolphin baterie pro elektrokola LiION 36V 14,5Ah

Detailní informace

Detailní popis produktu

Více kapacity = delší dojezd

Náhradní nosičová baterie na elektrokola LiION 36V 14,5Ah - typ Dolphin 

Na českém a slovenském trhu s elektrokoly je nejrozšířenější typ baterií s Lithium - iontovými články. Pro elektrokola střední cenové kategorie nyní nabízíme v ČR vyráběné kvalitní Li-ION baterie v několika kapacitách a provedeních. Koncept Li-ION je z hlediska vývoje doposud nejpoužívanější v elektronice jako jsou mobilní telefony, notebooky či aku nářadí. Tyto baterie jsou nejméně náchylné na podbití, mají nízkou hmotnost a dlouhou životnost (600 - 800 nabíjecích cyklů).

Tato takzvaná Dolphin baterie pro elektrokola se vkládá do zadního nosiče a má velkorysou kapacitu 14,5Ah, což představuje přibližný dojezd 80 - 100 km v závislosti na způsobu používání, převýšení, hmotnosti cyklisty, kadenci a síly příšlapu atd. V nabídce Citybikes je nyní celá škála kapacit těchto baterií, jak levnější 8,7Ah a 11,6Ah, tak luxusní velkokapacitní 17,5Ah baterie. Případná změna kapacity baterie je možná pouze zasunutím do šuplíku nosiče, není však nutné předělávat systém elektrifikace kola. Baterie je po zasunutí do nosiče uzamykatelná. Tento typ baterie je vhodný pro elektrifikovaná kola Elektrokitem III. a IV. a přestavbovou sadou se středovým motorem nebo například pro elektro kola Columbus Antilope a Kolos ve všech provedeních.

Lokální výroba těchto baterií přináší řadu výhod. Tuzemští výrobci používají pouze značkové Li-ION články LG, Samsung a Panasonic, které mají lepší charakteristiku, atak dosahují větší kapacity při menších rozměrech, čímž je zajištěna nižší hmotnost a větší výkon ve stejném obalu. Tyto baterie do elektrokol jsou pak snadněji servisovatelné, trvanlivější a poskytujeme na jejich funkci plnou dvouletou záruku

Pokud sháníte Li-ION baterii pro elektrokolo jiného typu máme pro Vás elegantní řešení. Díky zajištění lokální výroby v ČR nabízíme nyní výhodné repasování baterie do elektrokola. Obal a elektronika zůstává původní, vyměňuje se pouze svazek vnitřních článků a je možné i zvýšení kapacity Vaší baterie, což přinese delší dojezd elektrokola. Samozřejmostí je dvouletá záruka na repasovanou baterii a zajímavě zvýhodněná cena. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přestavba na elektrokolo
Napětí/kapacita: 36V/14,5Ah
Rozměry: 35 x 15 x 6 cm
Doba nabíjení: 5 - 6 h
Hmotnost: 3,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: